СК ОМЕГА в січні здійснила ряд крупних виплат по КАСКО

Страхова компанія «ОМЕГА» в січні зробила ряд крупних виплат за договорами страхування КАСКО на загальну суму більше 300 тисяч гривень.
Зокрема, 76 тисяч гривень було виплачено власникові Mitsubishi Colt. Страхова подія відбулася в м. Донецьк. Водій автомобіля не справився з управлінням і з'їхав в кювет.
Дві крупні виплати було зроблено в м. Луцьк. Більше 73 тисяч гривень було виплачено за розбитий автомобіль Mazda 3.
60 тисяч гривень страхового відшкодування отримав власник автомобіля Skoda Octavia. Причиною обох ДТП стала ожеледь, в результаті якої водії не змогли справитися з управлінням.
Понад 55 тисяч гривень страхового відшкодування отримав власник автомобіля Kia Cerato в м. Александрія. А за розбитий ГАЗ-3302 в м. Миколаїв було виплачено майже 60 тисяч гривень. Автомобіль був пошкоджений в результаті зіткнення з іншим авто. У жодній аварії ніхто з людей не постраждав.
СК «ОМЕГА» закликає водіїв бути уважними на дорозі та дотримувати правила дорожнього руху.
«Погодні умови, які в останній місяць спостерігаються в Україні, сильно підвищують аварійну небезпеку на дорогах. Тому ми просимо водіїв не забувати про необхідність користуватися ременями безпеки. А уникнути фінансових проблем у разі ДТП допоможе поліс страхування КАСКО», – сказав президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко.
У 2009 році СК «ОМЕГА» виплатила більше 30 мільйонів гривень страхових відшкодувань, більша частина з яких була зроблена за договорами страхування КАСКО.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022