СК «Омега» в рейтинговій 10-ці найбільш клієнтоорієнтованих компаній України

СК «Омега» твердо втримала позицію за двома основними критеріями – автострахування та страхування квартир за результатами рейтингу «Найбільш клієнтоорієнтована страхова компанія», яке проводило перше в Україні спеціалізоване рейтингове агентство Кредит-Рейтинг.
У процесі дослідження були проаналізовані страхові продукти 21 ризикової страхової компанії, що пропонують найбільш вигідні для страхувальників умови.
СК «Омега» зайняла 8-е місце в автострахуванні (КАСКО). У цілому по ренкінгу результати показали, що тарифи з автострахування в більшості компаній знаходяться приблизно на однаковому рівні, але умови страхування відрізняються кількістю виключень і особливостями процедури виплати страхового відшкодування.
Серед компаній, що страхують квартири, СК «Омега» на 7-му місці завдяки своїй лояльній тарифній політиці, прозорою процедурою врегулювання страхових випадків, а також умовами страхування, які Компанія пропонує для своїх клієнтів, використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. За напрямом "Медичне страхування" СК «Омега» на 14-му місці.
За словами президента Компанії Сергія Тарасенка, сьогодні досить важко вибрати ту чи іншу страхову компанію, подібні рейтинги допомагають у виборі, тим більше, що проходить відкрито і об'єктивно аналіз щодо рівня тарифів, наявності сервісів, кількості всіляких виключень і обмежень по виплатам, показників страхових виплат компаній.
Довідка
Агентство "Кредит-Рейтинг" – перше в Україні (з 2001 року) спеціалізоване рейтингове агентство, яке проводить різноманітні дослідження прозорості компаній, надає послуги в області незалежної оцінки кредитоспроможності суб'єктів запозичень із присвоєнням кредитних рейтингів за Національною рейтинговою шкалою.
СК «Омега» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top" за основними показниками СК «Омега» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку України.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022

З Новим Роком!

24.12.2021