СК «Омега» у рейтингу Фокус одна з самих надійних та клієнтоорієнтованих вітчизняних страхових компаній України

У рейтингу СК «Омега» стала однією з трьох компаній з виключно українським капіталом і зайняла 15 місце за критеріями оцінювання надійності. Всього в рейтингу брало участь 20 страхових компаній. 
Найвищу оцінку 15 балів Компанія отримала за параметрами «Структура страхового портфеля», 4 бали за параметрами «Зібрані страхові премії» і стала другою в трійці за показниками Активи та Власний капітал.

Кількість балів формувалася виходячи із обсягів страхових платежів за підсумками I півріччя 2010 року, а вищий бал отримала та компанія, в портфелі якої на майнові види страхування припадає велика частка, а на КАСКО – менша.
Це пов'язано з тим, що КАСКО – один з найбільш збиткових видів страхування. Самим зваженим Фокус вважав портфель, в якому на КАСКО доводиться менше 35% або не менше 30% на майно.

Результати даного рейтингу підтверджують прозорість роботи СК «Омега» на ринку страхування серед інших компаній ризикового сегмента, її надійність оцінюється як важливий чинник побудови бізнесу, запорука довіри з боку клієнтів як до української Компанії без іноземного капіталу, до самого бренду «Омега».  
Для рейтингу по оцінці роботи страхових компаній Видання «Фокус» розробляло спеціальну методику, в якій основними є вісім параметрів, кожному присвоювалися бали. Що ж стосується ризикових компаній, Фокус, зокрема, звертав увагу на наявність постійних партнерів з перестрахування і на збалансованість портфеля страхової компанії.

АСК «Омега» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

13.10.2020

Основні показники діяльності АСК “ОМЕГА” за 1 півріччя 2020 року

30.09.2020

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020