СК «Омега» в листопаді виплатила майже 1,7 мільйона гривень страхових відшкодувань

Страхова компанія «Омега» в першій половині листопада виплатила 1 мільйон 694 тисячі гривень страхових відшкодувань за договорами страхування КАСКО і ЦВ.
За договорами КАСКО було виплачено 1 мільйон 439 тисяч гривень по 180 страховим випадкам. В тому числі, в листопаді було зроблено декілька крупних виплат.
Зокрема, більше 72 тисяч гривень страхового відшкодування були виплачені власникові автомобіля KIA Cerato в Києві. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, з'їхав з траси.
122 тисячі гривень були виплачені за автомобіль Mitsubishi Pajero, який постраждав в результаті зіткнення з іншим автомобілем.
114 тисяч гривень СК «Омега» виплатила власникові розбитого автомобіля Honda CR-V. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, вилетів з траси, внаслідок чого отримав істотні пошкодження. У всіх трьох випадках ніхто не постраждав.
За договорами страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів СК «Омега» виплатила 255 тисяч гривень.
Всього з початку листопада було зроблено 202 виплати, більша частина з яких – по договорах КАСКО. З початку року СК «Омега» виплатила понад30 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020