СК «Омега» в листопаді виплатила майже 1,7 мільйона гривень страхових відшкодувань

Страхова компанія «Омега» в першій половині листопада виплатила 1 мільйон 694 тисячі гривень страхових відшкодувань за договорами страхування КАСКО і ЦВ.
За договорами КАСКО було виплачено 1 мільйон 439 тисяч гривень по 180 страховим випадкам. В тому числі, в листопаді було зроблено декілька крупних виплат.
Зокрема, більше 72 тисяч гривень страхового відшкодування були виплачені власникові автомобіля KIA Cerato в Києві. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, з'їхав з траси.
122 тисячі гривень були виплачені за автомобіль Mitsubishi Pajero, який постраждав в результаті зіткнення з іншим автомобілем.
114 тисяч гривень СК «Омега» виплатила власникові розбитого автомобіля Honda CR-V. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, вилетів з траси, внаслідок чого отримав істотні пошкодження. У всіх трьох випадках ніхто не постраждав.
За договорами страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів СК «Омега» виплатила 255 тисяч гривень.
Всього з початку листопада було зроблено 202 виплати, більша частина з яких – по договорах КАСКО. З початку року СК «Омега» виплатила понад30 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «Омега» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

13.10.2020

Основні показники діяльності АСК “ОМЕГА” за 1 півріччя 2020 року

30.09.2020

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020