СК «Омега» в листопаді виплатила майже 1,7 мільйона гривень страхових відшкодувань

Страхова компанія «Омега» в першій половині листопада виплатила 1 мільйон 694 тисячі гривень страхових відшкодувань за договорами страхування КАСКО і ЦВ.
За договорами КАСКО було виплачено 1 мільйон 439 тисяч гривень по 180 страховим випадкам. В тому числі, в листопаді було зроблено декілька крупних виплат.
Зокрема, більше 72 тисяч гривень страхового відшкодування були виплачені власникові автомобіля KIA Cerato в Києві. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, з'їхав з траси.
122 тисячі гривень були виплачені за автомобіль Mitsubishi Pajero, який постраждав в результаті зіткнення з іншим автомобілем.
114 тисяч гривень СК «Омега» виплатила власникові розбитого автомобіля Honda CR-V. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, вилетів з траси, внаслідок чого отримав істотні пошкодження. У всіх трьох випадках ніхто не постраждав.
За договорами страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів СК «Омега» виплатила 255 тисяч гривень.
Всього з початку листопада було зроблено 202 виплати, більша частина з яких – по договорах КАСКО. З початку року СК «Омега» виплатила понад30 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022