СК «ОМЕГА» в березні виплатила більше 2,4 мільйонів гривень страхових відшкодувань

Страхова компанія «ОМЕГА» в березні виплатила 2 мільйони 478 тисяч гривень страхових відшкодувань.
По договорах КАСКО було виплачене 2 мільйони 25 тисяч гривень по 250 страховим випадкам. Зокрема було зроблено декілька великих виплат.
Так, в м. Київ власник автомобіля Mercedes-Вenz Acros отримав відшкодування у розмірі 98,2 тисяч гривень. Страхова подія сталася в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом. Водій не справився з управлінням і врізався в автомобіль, який рухався назустріч.
82 тисячі гривень було виплачено власникові Nissan Qashqai в м. Херсон. Автомобіль був пошкоджений в результаті з'їзду в кювет. ДТП відбулося з вини водія, який не впорався з управлінням, виїхав за межі траси і перекинувся.
У м. Біла Церква 48 тисяч гривень було виплачено за пошкоджений автомобіль Toyota Camry. Причиною ДТП став наїзд на стовп.
За договорами страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів з початку березня СК «ОМЕГА» виплатила 452,4 тисяч гривень страхових відшкодувань по 54 страхових випадках.
З початку року СК «ОМЕГА» виплатила більше 7 мільйонів гривень страхових відшкодувань. У 2009 році компанія виплатила 33 мільйони 129 тисяч гривень страхових відшкодувань, більша частина з яких була зроблена за договорами страхування КАСКО.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022