СК «ОМЕГА» в травні здійснила ряд крупних виплат

Страхова компанія «ОМЕГА» в травні здійснила ряд крупних виплат на загальну суму понад 250 тисяч гривень. Всі виплати були зроблені за договорами страхування КАСКО.
За пошкоджений автомобіль Toyota Camry було виплачено 74 тисячі гривень страхового відшкодування. ДТП за участю застрахованого автомобіля відбулося на одній з вулиць м. Харків. Водій, намагаючись ухилитися від автомобіля, що підрізав його, різко вивернув кермо і зіткнувся з припаркованим автомобілем. Страхове відшкодування виплачене страхувальникові у розмірі вартості відновного ремонту автомобіля.
58,5 тисяч гривень СК «ОМЕГА» виплатила за Opel Vectra. Автомобіль отримав пошкодження в результаті наїзду на цегляну опору моста. ДТП відбулося з вини водія, який не справився з управлінням. Обійшлося без жертв.
Дві крупні виплати було зроблено в м. Миколаїв. Більше 70 тисяч гривень було виплачено за розбитий автомобіль Mazda 3. 48 тисяч гривень страхового відшкодування отримав власник автомобіля Skoda Octavia. Причиною обох ДТП стало зіткнення з іншим транспортним засобом.
З початку 2010 року СК «ОМЕГА» виплатила понад 11 мільйонів гривень страхових відшкодувань, а в 2009 році компанія відшкодувала збитків на суму 33 мільйони 129 тисяч гривень.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022