СК «Омега» в особі президента Сергія Тарасенка привітала банк «Фінанси та Кредит» з ювілеєм

22 жовтня СК «Омега» в особі президента Сергія Тарасенка привітала одного з головних своїх партнерів банк «Фінанси та Кредит» з 20-ти річним ювілеєм.

«20 років – це солідний вік і свідчить про надійність позицій банку на фінансовому ринку України, заслуженому авторитеті серед колег і партнерів. Наші компанії пов'язують міцні партнерські відносини, ми високо цінуємо надійність в бізнесі, яку гарантує нам співпраця з вами », – пролунали теплі вітання від Сергія Тарасенка президента СК «Омега».

Головним і несподіваним моментом у цей вечір став живий подарунок від СК «Омега» для ювіляра. Виступ відомого українського співака Гаріка Кричевського, який виконав декілька хітів під гітару.
   
Формат заходу і чудовий жовтневий вечір стали приємним часом для дружніх партнерських рукостискань, спілкування в неформальній обстановці з партнерами Компанії. Сам статус заходу підвищували не тільки почесні гості, але й привітання від одного з головного засновника банку народного депутата Костянтина Живаго.

У цьому році свій ювілей банк відзначав у незвичайному місці – Музеї образотворчого мистецтва у Києві. Приємний вечір в приємній атмосфері.

АСК “Омега” отримала акредитацію в посольстві Республіки Польща

03.12.2020

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в сумі 71740,45 грн за полісом ОСЦПВ

24.11.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав страхове відшкодування в сумі 169 113,67 гривень

10.11.2020

АСК «Омега» – генеральний страховий партнер Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед дітей до 13 років

02.11.2020