СК «ОМЕГА» в особі президента Сергія Тарасенка привітала банк «Фінанси та Кредит» з ювілеєм

22 жовтня СК «ОМЕГА» в особі президента Сергія Тарасенка привітала одного з головних своїх партнерів банк «Фінанси та Кредит» з 20-ти річним ювілеєм.

«20 років – це солідний вік і свідчить про надійність позицій банку на фінансовому ринку України, заслуженому авторитеті серед колег і партнерів. Наші компанії пов'язують міцні партнерські відносини, ми високо цінуємо надійність в бізнесі, яку гарантує нам співпраця з вами », – пролунали теплі вітання від Сергія Тарасенка президента СК «ОМЕГА».

Головним і несподіваним моментом у цей вечір став живий подарунок від СК «ОМЕГА» для ювіляра. Виступ відомого українського співака Гаріка Кричевського, який виконав декілька хітів під гітару.
   
Формат заходу і чудовий жовтневий вечір стали приємним часом для дружніх партнерських рукостискань, спілкування в неформальній обстановці з партнерами Компанії. Сам статус заходу підвищували не тільки почесні гості, але й привітання від одного з головного засновника банку народного депутата Костянтина Живаго.

У цьому році свій ювілей банк відзначав у незвичайному місці – Музеї образотворчого мистецтва у Києві. Приємний вечір в приємній атмосфері.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022