СК «Омега» в особі президента Сергія Тарасенка привітала банк «Фінанси та Кредит» з ювілеєм

22 жовтня СК «Омега» в особі президента Сергія Тарасенка привітала одного з головних своїх партнерів банк «Фінанси та Кредит» з 20-ти річним ювілеєм.

«20 років – це солідний вік і свідчить про надійність позицій банку на фінансовому ринку України, заслуженому авторитеті серед колег і партнерів. Наші компанії пов'язують міцні партнерські відносини, ми високо цінуємо надійність в бізнесі, яку гарантує нам співпраця з вами », – пролунали теплі вітання від Сергія Тарасенка президента СК «Омега».

Головним і несподіваним моментом у цей вечір став живий подарунок від СК «Омега» для ювіляра. Виступ відомого українського співака Гаріка Кричевського, який виконав декілька хітів під гітару.
   
Формат заходу і чудовий жовтневий вечір стали приємним часом для дружніх партнерських рукостискань, спілкування в неформальній обстановці з партнерами Компанії. Сам статус заходу підвищували не тільки почесні гості, але й привітання від одного з головного засновника банку народного депутата Костянтина Живаго.

У цьому році свій ювілей банк відзначав у незвичайному місці – Музеї образотворчого мистецтва у Києві. Приємний вечір в приємній атмосфері.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020