СК «ОМЕГА» в 20 лідерів страхового ринку України – дані «Insurance Top»

За підсумками 1 півріччя 2009 року Страхова компанія «ОМЕГА» увійшла до 20 лідерів страхового ринку України. Про це свідчать дані, опубліковані рейтингом «Insurance Top»
Згідно рейтингу «Insurance Top» за підсумками 1 півріччя 2009 року СК «ОМЕГА» зайняла 18 місце за показником зібраних страхових премій. Так, за 6 місяців поточного року компанія зібрала 84 575,5 млн. грн. премій.
За показником «Гарантійний фонд» СК «ОМЕГА» зайняла 3 місце в рейтингу. За підсумками півріччя він склав 501 936 тис. грн., що підтверджує платоспроможність компанії.
Власний капітал компанії за підсумками 6 місяців він склав 556 936 тис. грн. За цим показником СК «ОМЕГА» зайняла 4 місце в рейтингу. Це свідчить про прибутковість діяльності компанії і її можливості щодо виконання своїх зобов'язань.
Істотно укріпила компанія свої позиції в рейтингу «Активи» піднявшись з 7 на 4 місце.
У 1 півріччі 2009 року в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року темп зростання страхових резервів склав 127,5%, що позитивно характеризує компанію на предмет забезпечення майбутніх страхових виплат. У рейтингу компанія піднялася з 23 на 17 місце.
У рейтингу «Страхові виплати по видах» компанія піднялася з 49 на 31 місце.
В цілому компанія зайняла гідне місце в рейтингу ТОП 50 страхових компаній, що працюють на ринку України.
За словами Президента СК «ОМЕГА» Сергія Тарасенко, те, що компанія за підсумками 1 півріччя 2009 року увійшла в 20 кращих СК, стало можливим завдяки злагодженій і професійній роботі колективу. «Політика відвертості і прозорості у відносинах з клієнтами, бездоганне виконання узятих зобов'язань дозволяє нам, не дивлячись на складні економічні умови, нарощувати страхові платежі і урізноманітнювати новими продуктами страховий портфель», – додав він.
«Як результат – більше 96% зібраних платежів припадають на долю добровільних видів страхування, що говорить про довіру клієнтів, що постійно росте, до наший компанії. В той же час, ми не зупиняємося на досягнутому і маємо намір за підсумками року зібрати премій, як мінімум, на 25% більше, ніж за підсумками минулого року», – додав Тарасенко.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Згідно даних рейтингу Insurance Top, компанія займає лідируючі позиції на ринку страхування України. Серед страхових компаній України СК «ОМЕГА» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.
Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022