СК «ОМЕГА» стала спонсором проекту «Знаковий день» на Авторадіо

Страхова компанія «ОМЕГА» стала головним спонсором інтерактивного проекту «Знаковий день», який проходив на радіохвилях Авторадіо в місті Кременчук з 18 до 29 жовтня.
З усіх радіослухачів, які додзвонилися було визначено перших 5 переможців, які отримали призи від СК «ОМЕГА» в офісі Придніпровської регіональної дирекції в Кременчуці. Крім цього, представники Компанії вручили кожному автомобілісту-переможцю поліс страхування від нещасного випадку.
Проект був розроблений на честь святкування Дня автомобіліста, який в Україні відзначають традиційно в останню неділю жовтня. За правилами проекту на вулицях Кременчука були розставлені неіснуючі дорожні знаки. Кожен уважний водій, побачивши неіснуючий знак, мав можливість додзвонитися в прямий ефір Авторадіо Кременчука одним з перших і виграти приз від спонсора.

 
Довідка
СК "ОМЕГА" створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку .

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022