СК «Омега» спільно з радіо «Європа Плюс» провели благодійну акцію до дня Св. Миколая

Страхова компанія «Омега» спільно з радіо «Європа Плюс» провели благодійну акцію «З любов'ю в серці, з вірою у диво», присвячену Дню Святого Миколая.
В акції також взяли участь зірки української естради.
Вихованці Будинку маляти в м. Кременчук, Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів і Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату цього дня опинилися в епіцентрі справжнього передноворічного свята.
Спільними зусиллями для цих діток були закуплені солодкі подарунки, одяг, фрукти, канцелярське приладдя та інші необхідні їм речі.
«Наша компанія не перший рік допомагає дитячим будинкам, – розповідає президент СК «Омега» Сергій Тарасенко. – Звичайно ж, ніщо не замінить цим дітям сімейного затишку і тепла маминих рук. Але зробити їх щасливішими хоч би напередодні новорічних свят, ми можемо!»
Зі слів Тарасенка, СК «Омега» неодноразово надавала благодійну допомогу вихованцям школи-інтернату імені А.С.Макаренко, Крюковськой школі-інтернату. Крім того, цього року колектив компанії взяв участь в зборі речей і подарунків для дитячих будинків Києва. Також в 2009 році компанія застрахувала по ДМС вихованців київського дитячого будинку.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020