СК «ОМЕГА» спільно з радіо «Європа Плюс» провели благодійну акцію до дня Св. Миколая

Страхова компанія «ОМЕГА» спільно з радіо «Європа Плюс» провели благодійну акцію «З любов'ю в серці, з вірою у диво», присвячену Дню Святого Миколая.
В акції також взяли участь зірки української естради.
Вихованці Будинку маляти в м. Кременчук, Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів і Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату цього дня опинилися в епіцентрі справжнього передноворічного свята.
Спільними зусиллями для цих діток були закуплені солодкі подарунки, одяг, фрукти, канцелярське приладдя та інші необхідні їм речі.
«Наша компанія не перший рік допомагає дитячим будинкам, – розповідає президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко. – Звичайно ж, ніщо не замінить цим дітям сімейного затишку і тепла маминих рук. Але зробити їх щасливішими хоч би напередодні новорічних свят, ми можемо!»
Зі слів Тарасенка, СК «ОМЕГА» неодноразово надавала благодійну допомогу вихованцям школи-інтернату імені А.С.Макаренко, Крюковськой школі-інтернату. Крім того, цього року колектив компанії взяв участь в зборі речей і подарунків для дитячих будинків Києва. Також в 2009 році компанія застрахувала по ДМС вихованців київського дитячого будинку.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022