СК «ОМЕГА» з початку березня виплатила більше 500 тисяч гривень страхових відшкодувань

Страхова компанія «ОМЕГА» за перший тиждень березня виплатила 500 тисяч 875 гривень страхових відшкодувань за договорами КАСКО і ЦВ.
Зокрема, за договорами КАСКО було виплачено 435 тисяч 518 гривень по 56 страхових випадках. В тому числі було зроблено декілька великих виплат.
Так, в м. Сімферополь власник автомобіля Honda Аccord отримав відшкодування у розмірі 61,5 тисяч гривень. Водій не справився з управлінням, внаслідок чого автомобіль виїхав за межі дороги і зіткнувся з перешкодою.
84 тисячі гривень було виплачено за викрадений зі стоянки автомобіль Chevrolet Lacetti, який був угнаний  із стоянки біля будинку власника. Після ретельно проведеного службою безпеці СК «ОМЕГА» розслідування подія була визнана страховою і визначена сума страхового відшкодування.
У Полтавській області вантажний автомобіль ТАТА отримав пошкодження в результаті ДТП. Виплата за договором склала 55 тисяч гривень. Страхова подія наступила в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом. Водій легкового авто, не справившись з управлінням, виїхав на зустрічну смугу і врізався в автомобіль клієнта СК «ОМЕГА». Водій легкового авто загинув на місці.
49 тисяч гривень страхового відшкодування було виплачено власникові Toyota Rav4. Страхова подія наступила також в результаті зіткнення з іншим авто. Обійшлося без жертв.
Крім того, в березні було виплачено 35, 5 тисяч гривень за договором страхування від нещасного випадку. Клієнт, застрахований в СК «ОМЕГА», в наслідок ДТП, став інвалідом другої групи.
З початку року СК «ОМЕГА» виплатила майже 5 мільйонів гривень страхових відшкодувань. У 2009 році компанія виплатила 33 мільйони 129 тисяч гривень страхових відшкодувань, більша частина з яких була зроблена за договорами страхування КАСКО.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022