СК «ОМЕГА» з початку лютого виплатила більше 1 мільйона гривень страхових відшкодувань

Страхова компанія «ОМЕГА» з початку лютого виплатила більше 1 мільйона гривень страхових відшкодувань за договорами страхування КАСКО і ГО.
За договорами КАСКО було виплачено 932 тисячі гривень по 73 страхових випадках. В тому числі було зроблено декілька крупних виплат.
Так, 130 тисяч гривень було виплачено за розбитий автомобіль Mini Cooper. Водій не справився з управлінням, в результаті – автомобіль з'їхав в кювет.
53 тисячі гривень СК «ОМЕГА» виплатила за пошкоджений Kia Cаrens. Автомобіль отримав пошкодження в результаті зіткнення з іншим авто.
За договорами страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів СК «ОМЕГА» виплатила більше 130 тисяч гривень.
Всього з початку січня було зроблено 95 виплат, більша частина з яких –  за договорами КАСКО.
У 2009 році СК «ОМЕГА» виплатила більше 30 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022