СК «Омега» з початку грудня виплатила більше 1,6 мільйонів гривень страхових відшкодувань

Страхова компанія «Омега» з початку грудня виплатила 1 мільйон 648 тисяч гривень страхових відшкодувань за договорами страхування КАСКО і ЦВ.
За договорами КАСКО було виплачено 1 мільйон 483 тисячі гривень по 160 страхових випадках. Зокрема, в грудні було зроблено декілька крупних виплат.
Зокрема, більше 89 тисяч гривень страхового відшкодування було виплачено власникові автомобіля Volkswagen Jetta в Полтаві. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, з'їхав в кювет.
93 тисячі гривень були виплачені за автомобіль Mitsubishi Outlander XL, який постраждав в результаті зіткнення з іншим автомобілем.
69 тисяч 500 гривень СК «Омега» виплатила власникові розбитого автомобіля Skoda Fabia Classic. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, вилетів з траси і врізався в дерево, внаслідок чого отримав істотні пошкодження. У всіх трьох випадках обійшлося без жертв.
За договорами страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів СК «Омега» виплатила 165 тисяч гривень.
Всього з початку грудня було зроблено 182 виплати, велика частина з яких – за договорами КАСКО.
З початку року СК «Омега» виплатила більше 30 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020