СК «ОМЕГА» з початку грудня виплатила більше 1,6 мільйонів гривень страхових відшкодувань

Страхова компанія «ОМЕГА» з початку грудня виплатила 1 мільйон 648 тисяч гривень страхових відшкодувань за договорами страхування КАСКО і ЦВ.
За договорами КАСКО було виплачено 1 мільйон 483 тисячі гривень по 160 страхових випадках. Зокрема, в грудні було зроблено декілька крупних виплат.
Зокрема, більше 89 тисяч гривень страхового відшкодування було виплачено власникові автомобіля Volkswagen Jetta в Полтаві. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, з'їхав в кювет.
93 тисячі гривень були виплачені за автомобіль Mitsubishi Outlander XL, який постраждав в результаті зіткнення з іншим автомобілем.
69 тисяч 500 гривень СК «ОМЕГА» виплатила власникові розбитого автомобіля Skoda Fabia Classic. Автомобіль, водій якого не справився з управлінням, вилетів з траси і врізався в дерево, внаслідок чого отримав істотні пошкодження. У всіх трьох випадках обійшлося без жертв.
За договорами страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів СК «ОМЕГА» виплатила 165 тисяч гривень.
Всього з початку грудня було зроблено 182 виплати, велика частина з яких – за договорами КАСКО.
З початку року СК «ОМЕГА» виплатила більше 30 мільйонів гривень страхових відшкодувань.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022