СК «ОМЕГА» рекомендована клієнтам для співпраці в 2010 році

 
СК «ОМЕГА» рекомендована клієнтам, як одна з найнадійніших страхових компаній, яким можна довірити ризики в 2010 році. Про це говориться в дослідженні «Страховий ринок України: погляд в майбутнє», проведеному дослідницькою компанією «Дагда» http://www.dagda.com.ua/ .
Метою дослідження було визначити ТОП-20 компаній-лідерів на ринку страхування України, які можуть бути рекомендовані потенційному страхувальникові. Для визначення 20-ки аналізувалися дані про фінансовий стан компанії, рівень підтримки акціонерів і про долю компанії на ринку.
«З отриманого нами рейтингу були видалені компанії, які, на думку наших аналітиків, не мають ніякого відношення до класичного страхування. Зокрема, ренкинг покинули перестраховочні, схемні компанії та компанії, орієнтовані суто на вузький корпоративний сегмент», – говориться в дослідженні. – У результаті ми отримали групу «лідерів ринку», яка складається з роздрібних і універсальних компаній. Саме ці компанії на нашу думку є основою українського ринку класичного страхування і в цілому можуть бути рекомендовані до співпраці в 2010 році».
Так, за даними дослідження, СК «ОМЕГА» входить до 20 лідерів і може бути рекомендована для співпраці клієнтам в 2010 році.
По збору валових премій і за об'ємом виплат в рейтингу компанія займає 15 місце. При цьому аналіз даних по виплатах говорить про те, що компанія має можливість і надалі в повному об'ємі виконувати свої зобов'язання перед клієнтами.
«Наші аналітики настійно рекомендують в 2010 році щоб уникнути неприємних сюрпризів, пов'язаних з втратою страхового захисту, використовувати послуги тільки найбільших компаній, які присутні в нашому дослідженні, та які наділені значним рівнем зовнішньої підтримки», – йдеться в документі.
Довідка
ТОВ “Дагда” – це дослідницька компанія, створена в Україні для обслуговування інтересів інвесторів та емітентів. Серед їх клієнтів найбільші фондові біржі, інвестиційні банки, аудиторські та юридичні компанії Євросоюзу, США і Азіатсько-тихоокеанського регіону.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Лідерство компанії підтверджене і національним рейтингом страхових компаній «Insurance Top» – згідно рейтингу компанія входить до 20-ку лідерів страхового ринку України.
Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022