СК «ОМЕГА» проводить всеукраїнську акцію, яка присвячена турботі про птахів

 
Страхова компанія «ОМЕГА» з 14 по 18 грудня проводить всеукраїнську акцію, присвячену турботі про братів наших менших, а саме про птахів. Метою акції «З турботою про тих, хто поряд» є виховання в підростаючому поколінні відчуття відповідальності, доброти, милосердя і співчуття.
Орнітологи підрахували, що, без допомоги людей, з десяти синиць, які зимують в наших краях, до весни доживуть тільки дві. Звичайно, з голоду взимку страждають не тільки синиці, а, значить, не можна забувати й про інших птахів. Адже навіть всюдисущі горобці будуть вдячні за жменьку пшона або шматочок хліба.
«Допомогти птахам дуже просто – треба всього-на-всього зробити годівницю. Саме тому СК «ОМЕГА» підготувала більше 10 тисяч годівниць і направила їх у всі регіони країни, – розповідає Віце-президент АСК «ОМЕГА» Анатолій Літвінов. До проведення акції залучені громадські організації, які займаються захистом тварин, волонтери. Школи і дитячі садочки теж відгукнулися на заклик нашої компанії. У багатьох регіонах буде проведена виховна година, присвячена турботі про птахів».
Взимку, коли немає природного корму, додаткова підкормка особливо важлива для виживання птахів. Головне, щоб годівниця не була порожня, і птахи, що прилетіли на неї, не відлітали голодними.
Якщо ви теж вирішили допомогти птахам, то повісьте годівницю у себе за вікном, в найближчому парку, у своєму дворі, на дитячому майданчику. Приготуйте для птахів насіннячко, зерно, крупу, хлібні крихти і разом зі своїми дітьми наповніть годівницю. 
СК «ОМЕГА» є ініціатором безлічі проектів, присвячених добродійності та захисту навколишнього середовища. Компанія створена в 1994 році і входить в 20-ку лідерів страхового ринку України.
СК «ОМЕГА» є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022