СК «ОМЕГА» провела семінар за підсумками роботи в 2009 році

СК «ОМЕГА» провела дводенний семінар для керівників регіональних підрозділів та підвела підсумки роботи компанії в 2009 році.
Семінар проходив в Києві на базі туристичного комплексу «Пролісок». Такі семінари постійно проводяться в СК «ОМЕГА» для навчання персоналу і коректування стратегії розвитку компанії. 
У перший день семінару Президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко, підвів підсумки роботи компанії в 2009 році та ознайомив зі стратегією її розвитку на 2010 рік. Після цього він, вручив премії та нагороди керівникам тих підрозділів, які за даний період показали високий результат роботи.
«Не зважаючи на кризовий 2009 рік, більшість регіональних підрозділів виконали поставлені перед ними завдання, – розповідає Президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко, – За успішну роботу були відмічені та нагороджені кращі з них. Крім того, ми відзначили іменними грамотами і преміями тих співробітників компанії, які за цей період показали високу ефективність роботи».
Зокрема, Київська регіональна дирекція за підсумками роботи підрозділу в 2009 році отримала кубок «Лідер страхової компанії «ОМЕГА».
Також в ході семінару були підведені підсумки тестування співробітників регіональних підрозділів з усіх видів страхування. Підрозділи і співробітники, які показали найбільш високий результат, були нагороджені грамотами.
Крім того, під час семінару керівники і фахівці головного офісу СК «ОМЕГА» відповіли на основні питання працівників регіональних підрозділів, намітили шляхи вирішення існуючих проблем із основних напрямків діяльності: страхування, андеррайтингу, врегулювання, розвитку регіональної мережі і т.д. Учасники семінару також обмінялися власним досвідом і розповіли колегам про свої цікаві напрацювання.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022