СК «ОМЕГА» провела семінар за підсумками роботи в 1 півріччі 2009 року

СК «ОМЕГА» провела дводенний семінар для керівників регіональних підрозділів і підвела підсумки роботи компанії в 1 півріччі 2009 року.
Семінар проходив у Львові на базі розважально-туристичного комплексу «Озерний край». Такі семінари постійно проводяться в СК «ОМЕГА» для навчання персоналу і коректування стратегії розвитку компанії. 
У перший день семінару Президент СК «ОМЕГА»  Сергій Тарасенко, підвів підсумки роботи компанії в першому півріччі 2009 року і озвучив стратегію її розвитку в другому півріччі. Після цього він, вручив премії і нагороди керівникам тих підрозділів, які за даний період показали високий результат роботи.
Також в ході семінару відбувся круглий стіл, під час якого  керівники і фахівці головного офісу СК «ОМЕГА» відповіли на основні питання працівників регіональних підрозділів, намітили шляхи вирішення існуючих проблем по основних напрямах діяльності: страхуванню, андеррайтингу, врегулюванню, розвитку регіональної мережі і так далі  Учасники семінару також обмінялися власним досвідом і розповіли колегам про свої цікаві напрацювання.
На другий день для учасників семінару була організована цікава екскурсія по м. Львову, в ході якої вони познайомилися з його історією і визначними пам'ятками.
«Було дуже приємно бачити, як професійно виросли наші фахівці в регіонах за останніх рік-два. Такі заходи дуже важливі і потрібні, – поділився враженнями Президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко. – Семінари допомагають налагодити ефективний зворотний зв'язок з керівниками регіональних підрозділів, оперативно вирішувати проблеми, що їх хвилюють. Досягнуте взаєморозуміння в подальшому сприяє згуртованості колективу і дозволяє краще організувати роботу на місцях».
Даний семінар вперше був організований компанією як виїзний. Раніше семінари проводилися в Києві. За словами Тарасенко, така практика виявилася дуже корисною.
«Проведення семінарів компанії в різних регіонах України дозволяє співробітникам компанії, не відриваючись від робочого процесу, побувати в різних містах України і познайомитися з їх історією і архітектурою. Тому, ми ухвалили рішення і надалі проводити виїзні семінари», – відзначив він.
 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022