СК «Омега» провела семінар з андеррайтингу для своїх співробітників

Страхова компанія «Омега» провела семінар з андеррайтингу майнових ризиків для своїх співробітників. Семінар зібрав директорів і провідних фахівців компанії.
Семінар був проведений з метою удосконалення навиків роботи співробітників компанії з андеррайтингу. У проведенні семінару були задіяні висококваліфіковані фахівці, перед учасниками тренінгу виступив один з провідних страховиків європейського ринку.
При проведенні семінару були використані такі методи навчання, як міні-лекції, дискусії, ситуативні завдання і інше. Проведення семінару дозволило співробітникам СК «Омега» систематизувати отримані знання, поспілкуватися з фахівцями європейського рівня.
«Цей семінар був дуже корисний для нас. Було дуже цікаво послухати про те, як працюють наші колеги за кордоном, оцінити європейський досвід страхування майнових ризиків в нинішній економічній ситуації», – поділилася враженням начальник управління андеррайтингу майнових ризиків СК «Омега» Світлана Безлобова.
Особлива увага в ході семінару була приділена особливостям страхування майнових ризиків в регіонах, де стихійні лиха носять систематичний характер.
СК «Омега» регулярно проводить різноманітні семінари і тренінги для своїх співробітників з метою підвищення кваліфікації.
За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «Омега» входить в ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових організацій, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул і ін..

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020