СК «ОМЕГА» провела дводенний семінар для керівників регіональних підрозділів

СК «ОМЕГА» провела дводенний семінар для керівників регіональних підрозділів і підвела підсумки роботи компанії за I півріччя 2010 року. 
З 31.07.2010 до 01.08.2010 на базі лікувально-оздоровчого центру ім. Гуца В.Т. (Києво-Святошинський район, с. Капітанівка) СК «ОМЕГА» провела дводенний семінар. Головними учасниками семінару стали 25 керівників обласних управлінь та регіональних дирекцій, а також топ-менеджери головного офісу на чолі з президентом компанії Сергієм Тарасенко.

Щорічні семінари вже стали традиційними і кожного року проводяться в єдиному форматі – підведення підсумків за півріччя діяльності компанії, корегування стратегії розвитку компанії, навчання персоналу. Найцінніший час у програмі – це бізнес-тайм, коли керівники регіональних підрозділів разом з керівниками та спеціалістами СК «ОМЕГА» за круглим столом відкрито обговорюють всі питання і пропозиції, дискутують та приходять до єдиних рішень. 
Цього разу під час круглого столу піднімалося до обговорення багато тем. Віце – президент – директор дирекції зі страхування Анатолій Вікторович Литвинов зробив порівняльний аналіз роботи в розрізі кожного регіонального підрозділу, не залишилися без уваги і питання розвитку нових каналів продажу, відбувся обмін досвідом роботи з клієнтами.

Серед актуальних тем також розглядалися особливості організації роботи з банківськими установами, аналіз роботи з врегулювання страхових випадків, попередження фактів страхового шахрайства при роботі з клієнтами, аналіз роботи регіональних підрозділів по реалізації полісів ГО, організація роботи з регресами.

Як зазначив президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко:

– Сьогодні, кризові явища в економіці тільки посилюють необхідність оптимізувати свої сили, змінювати стратегії, впроваджувати комплексні програми. Не дивлячись на всі складнощі ринкових умов, компанія збільшила страхові виплати та премії, а наші активи зросли майже втричі. Такі показники достатньо високі, враховуючи сьогоднішній стан ринку і, – вони є результатом реалізації комплексу заходів щодо посилення позиції компанії на страховому ринку.

За підсумками анкетування особливий інтерес у керівників підрозділів викликали питання організації роботи по ДМС і з санаторно-курортними підприємствами. Цій темі було присвячено більшу частину семінару.

В I півріччі 2010 року регіональна мережа компанії виконала поставлені цілі з бюджету, результати є  достатньо високими.
Безперечно, хороші показники і прибутковість компанії залежить і від кадрової політики в самій компанії, визначальними чинниками стратегії СК «ОМЕГА» також є збереження висококваліфікованого персоналу, як у Головному офісі, так і в філіальних підрозділах, вдосконалення системи мотивації і мотивованої роботи всіх 46-ти підрозділів по всій території України.

Традиційно, президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко вручив премії та нагороди керівникам підрозділів та подякував особисто нагороджених за високий результат роботи.

Довідка

СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «ОМЕГА» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія бере активну участь у розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових об'єднань, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул і інші.  

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022