СК «ОМЕГА» визнана одним з Лідерів страхового ринку

Держава визначила СК «ОМЕГА» як одного з Лідерів галузі. Це зафіксовано Державними органами статистики України на підставі статистичної звітності, наданої компанією.
Згідно інформації Держкомстату, СК «ОМЕГА» зайняла 8 місце сумарного балу за наступними критеріями: об'єм реалізованої продукції, зарплата, продуктивність праці та чистий прибуток.
На підставі цих даних, СК «ОМЕГА» за результатами Національного бізнес-рейтингу (НБР) присвоєний статус «Лідер галузі 2009». Відповідний почесний знак і Національний сертифікат були передані в компанію.
«В результаті ранжирування більше 300 000 підприємств України за офіційними даними статистики ЗАТ «АСК «ОМЕГА» є Лідером галузі за результатами роботи в 2009 році», – говориться в сертифікаті.
Згідно інформації НБР, почесними знаками нагороджуються підприємства, які за офіційними даними Державної статистики відповідно до КВЕД зайняли в своєму виді економічної діяльності з 1 по 50 місце в рейтингу.
«Це обов'язкова умова, яка унеможливлює нагородження «випадкових» підприємств і їх керівників», – говориться в прес-релізі НБР.
Національний бізнес-рейтинг (НБР) – комплексна рейтингова програма, яка визначає справжніх лідерів економіки України виключно на підставі офіційних даних Держкомстату. Партнерами рейтингу є Торговельно-промислова палата України, Інформаційно-аналітичне агентство «СтатІнформКонсалтинг».
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022