СК «Омега» попередила дві спроби шахрайства

Дві спроби шахрайства на загальну суму 248,5 тис. грн. були зафіксовані і попереджені страховою компанією «Омега» в квітні. 
У Полтаві 230 тис. грн. страхового відшкодування намагався отримати власник автомобіля Honda Accord за договором страхування КАСКО. Клієнт в заяві на компенсацію вказав місце події, яка, як з'ясувалося в результаті транспортно-трасологічної експертизи, не була насправді місцем ДТП. У зв'язку з цим, СК «Омега» була вимушена відмовити у виплаті недобросовісному клієнтові.
У виплаті 18,5 тис.грн. було відмовлено власникові автомобіля Dodge Caliber. При перевірці документів наданих в страхову компанію для отримання виплати з'ясувалося, що права на управління транспортним засобом були підроблені. Підтвердженням даного факту є відповідь МРЕО на запит СК «Омега».
Крім того, із-за неуважності не зміг отримати виплату клієнт СК «Омега», який при підписанні договору страхування, забув вказати в числі осіб, допущених до управління автомобілем свого водія. На момент ДТП саме водій знаходився за кермом авто, що і підтверджене довідкою ДАІ.
СК «Омега» нагадує, що при укладенні договору необхідно уважно вивчати умови страхування.
СК «Омега» створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» та є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 170 000 гривень

28.10.2020

АСК «Омега» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

13.10.2020

Основні показники діяльності АСК “ОМЕГА” за 1 півріччя 2020 року

30.09.2020

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020