СК “Омега” запобігла страховим шахрайствам за умовами договорів КАСКО на суму понад 280 тис.грн.

Фахівцями служби безпеки й Управління з врегулювання збитків СК «Омега» припинено спробу незаконного отримання страхового відшкодування на суму більше 99 тис.грн. за договором КАСКО.
Після проведення необхідних експертних досліджень Компанія відмовила страхувальнику у виплаті страхового відшкодування у зв'язку з викраденням автомобіля "Hyundai Accent".
У ході ретельного дослідження було визначено, що страхувальник передав автомобіль іншій особі, після чого повідомив про страхову подію, інсценуючи викрадення. Всі дії, які зробив страхувальник, були визначені як неправомірні, в результаті, порушник притягнутий до кримінальної відповідальності, справу розглядає суд.
Співробітники СК «Омега» запобігли ще одній спробі страхового шахрайства. Страхувальнику, який інсценував ДТП свого автомобіля Porsche Cayenne з автомобілем Skoda Octavia, було відмовлено в отриманні страхового відшкодування за умовами договору КАСКО в розмірі 190 000 гривень, як аргумент – встановлено невідповідність обставин пошкодження авто, зазначених страхувальником, реальним обставинам їх заподіяння і доведений факт фальсифікації .
Довідка
СК "Омега" створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку .

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020