СК “ОМЕГА” запобігла страховим шахрайствам за умовами договорів КАСКО на суму понад 280 тис.грн.

Фахівцями служби безпеки й Управління з врегулювання збитків СК «ОМЕГА» припинено спробу незаконного отримання страхового відшкодування на суму більше 99 тис.грн. за договором КАСКО.
Після проведення необхідних експертних досліджень Компанія відмовила страхувальнику у виплаті страхового відшкодування у зв'язку з викраденням автомобіля "Hyundai Accent".
У ході ретельного дослідження було визначено, що страхувальник передав автомобіль іншій особі, після чого повідомив про страхову подію, інсценуючи викрадення. Всі дії, які зробив страхувальник, були визначені як неправомірні, в результаті, порушник притягнутий до кримінальної відповідальності, справу розглядає суд.
Співробітники СК «ОМЕГА» запобігли ще одній спробі страхового шахрайства. Страхувальнику, який інсценував ДТП свого автомобіля Porsche Cayenne з автомобілем Skoda Octavia, було відмовлено в отриманні страхового відшкодування за умовами договору КАСКО в розмірі 190 000 гривень, як аргумент – встановлено невідповідність обставин пошкодження авто, зазначених страхувальником, реальним обставинам їх заподіяння і доведений факт фальсифікації .
Довідка
СК "ОМЕГА" створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку .

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022