СК «ОМЕГА» отримала Свідоцтво про Торгову Марку, стверджуючи свою індивідуальність та стабільність на страховому ринку України

Свідоцтво видано Головним Державним Департаментом інтелектуальної власності відповідно до закону України «Про охорону прав на знаки для товарів І послуг» та зареєстровано в реєстрі свідоцтв України.
Тепер до 2019 року бренд буде визначати в конкурентному середовищі компанію на ринку страхування, її страхові продукти та послуги. За словами президента СК «ОМЕГА» Сергія Тарасенко, це, в першу чергу, інтелектуальний потенціал страхової компанії, актив, який працює на бізнес з найбільшою віддачею:
«Бренд «ОМЕГА »більше 15 років являється головним елементом іміджу та престижу самої компанії, гарантією якості для клієнтів в наданні страхових послуг, більше того, його стабільність захищає бізнес від потенційних криз».
Сьогодні в Україні багато компаній отримують відмову в реєстрації своєї ТМ, в продовженні терміну реєстрації через непрозоре ведення бізнесу, або надання неякісних послуг клієнтові, виходячи з цієї ситуації часто намагаються заволодіти авторськими правами незаконним шляхом. Тому захист своєї торгової марки є важливим елементом у розвитку подальшого бізнесу і гарантований тільки після її реєстрації в установленому порядку процедур.
Замітка
Реєстрація Торгової Марки регламентується Законодавством України у сфері інтелектуальної власності, знак для товарів і послуг повинен відповідати вимогам, необхідним і достатнім для його реєстрації в Україні.
Довідка
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top" за основними показниками СК «ОМЕГА» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку, в ТОП-10 найприбутковіших страхових компаній України згідно з даними агентства "Експерт-Рейтинг", яке представляє щорічний рейтинг стійкості страхових компаній.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022