СК «ОМЕГА» підтвердила репутацію надійного страховика

Згідно результатів рейтингового дослідження діяльності страхових компаній України в 1 кварталі 2010 року, проведеного журналом «Insurance Top», страхова компанія «ОМЕГА» в черговий раз підтвердила репутацію надійного страховика і партнера.
Зокрема, СК ОМЕГА увійшла до ТОП-50 на ринку КАСКО, зайнявши 20 місце в рейтингу. У дослідженні ТОП-45 на ринку ОСАГО компанія зайняла 35 місце, а в ТОП-30 на ринку добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту СК «ОМЕГА» на 26 місці.
Крім того, СЬК «ОМЕГА» увійшла в 20-ку кращих компаній по обов'язковому страхуванню цивільної авіації, зайнявши 15 місце в рейтингу.
14 місце зайняла компанія в рейтингу ТОП-50 на ринку добровільного страхування майна і 36 місце на ринку добровільного страхування вантажів і багажу.
Лідируючі позиції СК «ОМЕГА» займає також в сегменті особистого страхування. Так, компанія увійшла до ТОП-45 на ринку добровільного медичного страхування, зайнявши 28 місце в рейтингу і в ТОП-50 на ринку добровільного страхування від нещасного випадку – 24 місце.
За словами Президента СК «ОМЕГА» Сергія Тарасенко, високі рейтингові показники свідчать про довіру клієнтів і партнерів до компанії.
«Ці рейтинги є ще одним свідченням надійності наший компанії. Те, що компанія з усіх основних напрямків страхової діяльності входить до 20-ки кращих, свідчить про правильність вибраної стратегії розвитку. Ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому і працюємо над тим, щоб незабаром СК «ОМЕГА» увійшла і закріпилася в 10-ці кращих компаній на страховому ринку України», – відзначив він.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «ОМЕГА» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових об'єднань, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул та ін..

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022