СК «Омега» підтвердила репутацію надійного страховика

Згідно результатів рейтингового дослідження діяльності страхових компаній України в 1 кварталі 2010 року, проведеного журналом «Insurance Top», страхова компанія «Омега» в черговий раз підтвердила репутацію надійного страховика і партнера.
Зокрема, СК Омега увійшла до ТОП-50 на ринку КАСКО, зайнявши 20 місце в рейтингу. У дослідженні ТОП-45 на ринку ОСАГО компанія зайняла 35 місце, а в ТОП-30 на ринку добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту СК «Омега» на 26 місці.
Крім того, СЬК «Омега» увійшла в 20-ку кращих компаній по обов'язковому страхуванню цивільної авіації, зайнявши 15 місце в рейтингу.
14 місце зайняла компанія в рейтингу ТОП-50 на ринку добровільного страхування майна і 36 місце на ринку добровільного страхування вантажів і багажу.
Лідируючі позиції СК «Омега» займає також в сегменті особистого страхування. Так, компанія увійшла до ТОП-45 на ринку добровільного медичного страхування, зайнявши 28 місце в рейтингу і в ТОП-50 на ринку добровільного страхування від нещасного випадку – 24 місце.
За словами Президента СК «Омега» Сергія Тарасенко, високі рейтингові показники свідчать про довіру клієнтів і партнерів до компанії.
«Ці рейтинги є ще одним свідченням надійності наший компанії. Те, що компанія з усіх основних напрямків страхової діяльності входить до 20-ки кращих, свідчить про правильність вибраної стратегії розвитку. Ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому і працюємо над тим, щоб незабаром СК «Омега» увійшла і закріпилася в 10-ці кращих компаній на страховому ринку України», – відзначив він.
СК «Омега» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «Омега» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових об'єднань, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул та ін..

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022