СК «ОМЕГА» переуклала більше 20-ти договорів з найбільшими промисловими підприємствами України

СК «ОМЕГА» переуклала більше 20 договорів добровільного медичного страхування (ДМС) працівників підприємств. Понад 30 тисяч працівників користуватимуться послугами, які закладені в умовах спеціально розроблених програмах медичного страхування від СК «ОМЕГА».

За умовами договору страхування програми ДМС для працівників покривають такі види ризиків як гострі захворювання, загострення та ускладнення хронічних захворювань,  також нещасні випадки. Передбачають виплати та організацію в наданні невідкладної допомоги, амбулаторно-поліклінічної допомоги, лікування в умовах стаціонару денного або звичайного, забезпечення лікарськими препаратами та предметами медичного призначення.

Якщо порівнювати показники з минулим 2009 роком за кількістю укладених договорів, можна помітити значне зростання на 17%. За словами заступника начальника управління медичного страхування Дощінського Віктора Олексійовича, саме зростання залежить від того, що ДМС допомагає раціонально використовувати фінансові та людські ресурси на підприємстві: «Одна з головних переваг в цьому виді страхування – це створення власної системи супроводження застрахованих осіб, хоча багато страхових компаній практикують роботу, використовуючи послуги компаній, які асистують. Так, розроблена власна сучасна система дозволяє СК «ОМЕГА» вести активну роз'яснювальну роботу серед довірених та уповноважених лікарів компанії, знаходити індивідуальний підхід до кожної застрахованої особи, по кожному страховому випадку окремо».

Сьогодні в СК «ОМЕГА» по медичному страхуванню обслуговуються клієнти майже по всій території України. В Компанії контролюють, щоб програми страхування максимально підходили під потреби клієнта, а пропозиції з діагностичних послуг та лікування відповідали потребам клієнта та його фінансової спроможності, збільшують страхове покриття, добавляють нові послуги з ДМС.

Пріоритетним для компанії є надання оптимальних послуг за програмою, яка передбачає оперативну організацію допомоги і повну виплату залежно від  страхового випадку, також швидке надання невідкладної допомоги, амбулаторно-поліклінічної допомоги, лікування в умовах стаціонару денного або звичайного, забезпечення лікарськими препаратами та предметами медичного призначення. Важливе і те, що вся діагностика і лікування максимально відповідають потребам клієнта та його фінансовим можливостям.

Коментує заступник начальника управління медичного страхування СК «ОМЕГА» Дощінський Віктор Олексійович

У 2010 році експерти прогнозують зростання кількості укладених договорів по ДМС
на 15-25%, а разом зі зростанням –  збільшення вартості самого поліса, чи дозволяють програми, які пропонує Компанія зекономити сімейний бюджет?
– Приблизно 10-12% для сім'ї з 3-х осіб. Це недорогі програми з «урізаним» комплексом опцій. Наприклад, масаж, ЛФК, санаторно-курортне лікування, протезування зубів, та інші.

У чому особливість програм СК «ОМЕГА» на відміну від програм інших компаній?
– Програми складають цілісну систему з укладання угод за домовленостями з клієнтом, в систему входять особисті домовленості у наданні висококваліфікованої праці довірених та уповноважених лікарів, послуг лікувально-профілактичних установ, аптек, власної диспетчерської служби.

Чи є особливі умови для корпоративних клієнтів в корпоративному страхуванні, надання знижок?
– Корпоративне страхування, починаючи від 2000 осіб, дає можливість Компанії не зазнавати збитків і чим більше застрахованих осіб, тим менше збитків. Колективи не ставлять питання про зниження платежу, вони вимагають додаткові практичні опції. Як правило, при незначному збільшенні страхової оплати збільшується страхова сума, покриття. За програмою, яку пропонує СК «ОМЕГА», члени сімей вже застрахованих працівників підприємств можуть страхуватися на рівних умовах, незважаючи на те, що за працівників платить підприємство, як правило, а за членів сімей буде платити сам робітник.
 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022