СК «ОМЕГА» відсвяткувала 24-ту річницю з дня заснування

10 листопада СК «ОМЕГА» виповнилося 24 роки. З нагоди річниці керівники регіональних підрозділів компанії зібралися в Києві для підведення підсумків і стратегічної сесії.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
«Метою спільної зустрічі було підведення підсумків та планування роботи компанії на майбутнє. Прийнята нова стратегія розвитку компанії, у нас відбулися значні кадрові зміни, суттєво оновлена ​​продуктова лінійка, умови договорів, презентовані нові послуги», – підводить підсумки стратегічної сесії керівник СК« ОМЕГА» Павло Карагаєв.
«Одним з найважливіших елементів корпоративної культури в «Омезі» є горизонтальні комунікації. Колектив в компанії досить стабільний, і тому керівники регіональних підрозділів добре знають один одного. Ми проводимо навчальні та інші семінари для того, щоб підтримувати високий рівень залученості всіх співробітників. Дуже важливою частиною зустрічі, яка проходила в цей раз, було знайомство з новою командою, яка сформована в головному офісі компанії протягом останніх 3 місяців», – зазначив  Директор зі страхування СК «ОМЕГА» Олександр Гончаров.
Стратегічно СК «ОМЕГА» зараз працює над переформатуванням портфелю.
«Згідно з новою стратегією обсяг договорів ОСЦПВВ не повинен перевищувати 50% портфелю компанії. Для досягнення цього показника ми збільшили тарифи за деякими зонам страхування, від деяких зон відмовилася зовсім. У 2017 році обсяг моторного портфеля досягав 73%, в тому числі 63% – полісів ОСЦПВВ, за підсумками 9 місяців 2018 року обсяг полісів ОСАЦВ в портфелі знижений до 52%», – говорить Директор зі страхування СК« ОМЕГА» Олександр Гончаров.
Серед ключових продуктів, які стануть основною портфеля СК «ОМЕГА» в майбутньому – страхування майна, особисте страхування та добровільне медичне страхування.
«Добровільне медичне страхування стає одним з ключових пріоритетів АСК «ОМЕГА» на найближчі роки. Уже зараз проекти ДМС – це 19% від портфелю компанії, і ми спостерігаємо тенденцію зростання частки добровільного медичного страхування. Ми маємо намір удосконалювати цей продукт і пропонувати унікальні рішення для кожної галузі і регіону», – зазначає Олександр Гончаров.
Читайте також:
СК «ОМЕГА» знизила частку моторного страхування в своєму портфелі
Розвиток напряму медичного страхування буде пріоритетом АСК «ОМЕГА»
Начальником служби безпеки СК ОМЕГА став Олексій Лозовюк
Сергій Тарасенко очолив Наглядову раду СК «ОМЕГА»
Віце-президентом СК «ОМЕГА» став Олександр Гончаров

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022