СК «ОМЕГА» відсвяткувала 15-ліття

Страхова компанія «ОМЕГА» 10 листопада відсвяткувала 15-ліття роботи на страховому ринку України. З ювілеєм Компанію приїхали привітати колеги, партнери і засновники.
Президент ЛСОУ Наталія Гудима, вручаючи почесний знак ЛСОУ «За вагомий внесок в розвиток страхування», підкреслила роль СК «ОМЕГА» на страховому ринку і привітала колектив компанії зі святом.
Багато теплих слів було сказано керівництвом банку «Фінанси і Кредит», який є надійним партнером СК «ОМЕГА» починаючи з дня створення компанії. Голова Правління банку Володимир Хливнюк, вручаючи Президентові СК «ОМЕГА» символічний подарунок – картину з краєвидами Львова, де починав свою трудову діяльність Сергій Тарасенко, відзначив його великий внесок в розвиток компанії і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.
Подякувавши всим гостям за привітання, Президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко завірив присутніх в тому, що Компанія і надалі завжди виправдовуватиме довіру клієнтів і партнерів.
Крім того, він відзначив значний внесок кожного співробітника Компанії в її розвиток.
«Тільки завдяки високому рівню професіоналізму всього колективу, відданості корпоративним інтересам і цінностям компанії кожного співробітника нам вдалося закріпитися в десятці лідерів страхового бізнесу і упевнено дивитися в майбутнє», – підкреслив він.
Багато співробітників було відмічено подяками і Почесними грамотами, а кращим Тарасенко вручив премії та цінні подарунки – брендовий наручний годинник «ОМЕГА».
«З самого ранку в компанії панувала святкова атмосфера. Не замовкали телефонні дзвінки з поздоровленнями від колег та клієнтів. Увагу всіх перехожих привертала величезна кількість повітряних куль, якими був прикрашений офіс. Прекрасний настрій підтримало і Правління Компанії, гідно оцінивши внесок рядових співробітників. Приємно розуміти, що керівництво цінує працю кожного, розуміючи, що ми віддаємо компанії не лише свої знання і досвід, але й частинку душі, – відзначила начальник управління андеррайтингу майнових ризиків Світлана Безлобова.
Не пройшов непоміченим цей день і в регіональних підрозділах Компанії. Сергій Тарасенко особисто привітав кожного співробітника, відзначивши, що «основою
і гарантією активного розвитку АСК «ОМЕГА» і в майбутньому є професіоналізм, ініціативність і цілеспрямованість всіх членів команди».
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022