СК «ОМЕГА» відкрила відділення в Маріуполі

Страхова компанія «ОМЕГА» відкрила нове відділення в Маріуполі. Підрозділ знаходиться за адресою Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Апатова, 136а, 2-й поверх, офіс 201-в.
У даному представництві СК «ОМЕГА» надається повний комплекс страхових послуг приватним і корпоративним клієнтам, а також представникам малого і середнього бізнесу.
За словами президента СК «ОМЕГА» Сергія Тарасенко відкриття нового підрозділу було проведене в рамках реалізації стратегії розвитку компанії на 2010 рік.
«Щоб стати ще ближче до своїх клієнтів ми постійно працюємо над розвитком регіональної мережі. Вже сьогодні СК «ОМЕГА» присутня у всіх регіонах країни. У кожному з наших офісів клієнти оперативно можуть отримати інформацію з питань страхування, укласти або продовжити договори страхування, а також отримати оперативну консультацію і допомогу при виникненні страхового випадку», – додав він.
Страхова компанія «ОМЕГА» має розгалужену регіональну мережу, яка налічує більше 40 підрозділів по всій Україні.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «ОМЕГА» входить в ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових організацій, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул та ін..

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022