СК «ОМЕГА» відкрила відділення в Маріуполі

Страхова компанія «ОМЕГА» відкрила нове відділення в Маріуполі. Підрозділ знаходиться за адресою Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Апатова, 136а, 2-й поверх, офіс 201-в.
У даному представництві СК «ОМЕГА» надається повний комплекс страхових послуг приватним і корпоративним клієнтам, а також представникам малого і середнього бізнесу.
За словами президента СК «ОМЕГА» Сергія Тарасенко відкриття нового підрозділу було проведене в рамках реалізації стратегії розвитку компанії на 2010 рік.
«Щоб стати ще ближче до своїх клієнтів ми постійно працюємо над розвитком регіональної мережі. Вже сьогодні СК «ОМЕГА» присутня у всіх регіонах країни. У кожному з наших офісів клієнти оперативно можуть отримати інформацію з питань страхування, укласти або продовжити договори страхування, а також отримати оперативну консультацію і допомогу при виникненні страхового випадку», – додав він.
Страхова компанія «ОМЕГА» має розгалужену регіональну мережу, яка налічує більше 40 підрозділів по всій Україні.
СК «ОМЕГА» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «ОМЕГА» входить в ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових організацій, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул та ін..

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022