СК «Омега» здійснила ряд крупних виплат по КАСКО

СК «Омега» за останній тиждень червня здійснила ряд крупних виплат за договорами КАСКО, на загальну суму понад 260 тисяч гривень.
У м. Запоріжжя 79 тисяч гривень було виплачено власникові автомобіля BMW 745. Водій авто рухаючись по своїй смузі збив велосипедиста, який раптово виїхав йому назустріч. На жаль, в результаті ДТП останній загинув. Причиною аварії стала необережність велосипедиста та недотримання ним правил дорожнього руху.
За пошкоджений Mitsubishi Lancer СК «Омега» виплатила 71,4 тисячі гривень. Водій автомобіля не справився з управлінням і наїхав на стовп.
З тієї ж причини відбулося ДТП і в м. Києві. В результаті зіткнення із стовпом автомобіль Toyota Corolla отримав серйозні пошкодження. Водій не постраждав. Власникові автомобіля було виплачено 49 тисяч гривень страхового відшкодування.
69 тисяч гривень отримав власник автомобіля Ssang Yong. ДТП відбулося в м. Кременчук. Водій авто не справився з управлінням, вилетів в кювет і перекинувся. В результаті аварії ніхто не постраждав.
З початку 2010 року СК «Омега» виплатила більше 12 мільйонів гривень страхових відшкодувань, а в 2009 році компанія відшкодувала збитків на суму 33 мільйони 129 тисяч гривень.
За даними національного рейтингу «Insurance Top» за основними показниками СК «Омега» входить в ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку. Компанія активно бере участь в розвитку страхового ринку України, є членом ряду страхових організацій, серед яких ЛСОУ, Моторне (транспортне) страхове бюро України, Національний клуб страхової виплати, Будівельний страховий пул і ін..

АСК «ОМЕГА» – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2021

23.06.2021

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021