СК «Омега» здійснила ряд крупних виплат страхових відшкодувань на загальну суму понад 200 тис. грн.

Страхові події відбулися в Києві. Відповідно до умов договорів страхування випадки були визнані експертною комісією як страхові також визначені суми страхових відшкодувань.
Так, Компанія виплатила понад 88 тисяч гривень власникові автівки Mitsubishi Pajero. Після ретельного розслідування було встановлено, що водій відволікся на дзвінок мобільного телефону і наїхав на електричний стовп. Сам водій не постраждав.
Понад 50 тис.грн страхового відшкодування отримав власник автівки Seat Altea XL Stylan. Водій не впорався з керуванням і врізався в металевий відбійник. У результаті події, на щастя, ніхто не постраждав.
СК «Омега» здійснила виплату страхового відшкодування понад 60 тис. грн. за автівку Toyota Corolla. Страхувальник не впорався з керуванням і врізався в дерево. ДТП обійшлася без жертв.
СК «Омега» закликає власників транспортних засобів бути ретельно обережними і уважними под. час водіння, а також не залишати свої автівки без нагляду на досить тривалий час.
Довідка
СК «Омега» створена в 1994 році. За даними національного рейтингу «Insurance Top" за основними показниками СК «Омега» входить до ТОП-20 компаній, що працюють на страховому ринку, в ТОП-10 найприбутковіших страхових компаній України згідно з даними агентства "Експерт-Рейтинг", яке представляє щорічний рейтинг стійкості страхових компаній.

АСК «ОМЕГА» – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2021

23.06.2021

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ВЕСНА

09.06.2021

АСК «ОМЕГА» продовжила акредитацію в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло)

04.06.2021

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 106 203,20 гривень

02.06.2021