СК «ОМЕГА» – одна з найстійкіших страхових компаній України

Страхова компанія «ОМЕГА» визначена як одна з найбільш стійких компаній України за підсумками 2008 року. Про це свідчать дані, представлені в рейтингу стійкості страхових компаній, які опублікував журнал «Експерт Україна» № 35 (226).
За словами Президента СК «ОМЕГА» Сергія Тарасенка, той факт, що компанія посіла гідне місце в рейтингу стійкості СК говорить про правильність вибраної стратегії. 
«За останні два роки в СК "ОМЕГА" відбулися значні позитивні зміни як в методах ведення бізнесу, так і в стратегії поведінки на страховому ринку України. Повністю змінилася команда, прийшли нові висококваліфіковані фахівці. Компанія укріплює свої позиції на традиційних класичних сегментах ринку, активно впроваджує нові страхові продукти для великих корпоративних клієнтів», – розповідає президент.                                                                                   
Крім того, згідно даних журналу «Експерт», СК «ОМЕГА» закінчила перше півріччя 2009 року з найбільшим прибутком серед представлених в рейтингу компаній. За підсумками 6 місяців 2009 року чистий прибуток компанії склав понад 90 млн.грн., що в 2,2 рази більше, ніж за аналогічний період 2008 року. 
«Правильно обрана ринкова стратегія розвитку страхової компанії «ОМЕГА» на 2008-2009 роки дозволила нам уникнути проблем, пов'язаних з фінансовою кризою, що торкнулися наших колег по страховому ринку», – підкреслив Тарасенко. 
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку. 
Серед страхових компаній України СК «ОМЕГА» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022