СК «ОМЕГА» обрана членом Президії ЛСОУ

Страхова компанія «ОМЕГА» обрана членом Президії Ліги страхових організацій України.
Таке рішення було ухвалене на VII звітно-виборному з'їзді Ліги страхових організацій України, який пройшов в Києві 22 жовтня.
У роботі з'їзду взяли участь всі компанії-члени ЛСОУ, голова Державної комісії з регуляції ринків фінансових послуг України Віктор Суслов, народний депутат України, голова підкомітету з питань небанківських фінансових установ Комітету з питань фінансів і банківської діяльності Олександр Кліменко, заступник Генерального директора МТСБУ Іван Гумінський, а також представники інших партнерських організацій.
За словами Президента СК «ОМЕГА» Сергія Тарасенко, той факт, що компанія стала членом Президії ЛСОУ, свідчить про високу довіру страхового ринку до компанії.
«Ми високо цінуємо таку довіру. Наша компанія займає активну позицію на ринку і ніколи не залишається байдужою до проблем, які виникають як в страхуванні, так і в економіці країни в цілому», – відзначив він.
Також на з'їзді ЛСОУ були обговорені ряд інших питань, що стосуються діяльності Ліги і розвитку страхового ринку. Зокрема був переобраний президент ЛСОУ, створена Рада Ліги, а також затверджений Кодекс етики в страховій діяльності.
Крім того, з метою об'єднання ринку за часів економічної нестабільності Ліга створила тимчасовий комітет з питань мінімізації впливу фінансової кризи на страхові організації. За результатами його роботи був розроблений і направлений в органи державної влади і управління Комплексний план привентивних антикризових заходів.
Довідка
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.
Серед страхових компаній України СК «ОМЕГА» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022