Сергій Тарасенко очолив Наглядову раду СК «Омега»

Головою Наглядової ради страхової компанії «Омега» призначено Сергія Тарасенка.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
Сергій Тарасенко – відомий на ринку керівник із 20-річним досвідом роботи у страхуванні, він добре знає компанію «Омега» та має репутацію ефективного кризового менеджера.
Саме Сергій Тарасенко займав посаду Президента СК «Омега» протягом 7 років – у 2007-2014 рр. В 2014 році він залишив компанію за власним бажанням.
Компанія «Омега» також інформує про те, що до складу Наглядової ради СК входять Сергій Тарасенко (голова), Олег Артеменко та Валерія Гутіна.
До складу Правління СК «Омега»  входять Павло Карагаєв – Голова правління, т.в.о. Президента; Юлія Бунецька – член правління, Віце-президент, директор з фінансів; Зоя Матвійчук – член правління, директор Дирекції юридичного супроводу; Олександр Пушкар – член Правління, начальник управління претензійно-позовної роботи Дирекції юридичного супроводу та Лариса Пікалова  – член правління, директор Київської дирекції.
СК «Омега» працює в Україні з 1994 року та має ліцензії на 25 видів страхування. За даними рейтингу  Insurance TOP за результатами роботи у 2017 році СК «Омега» займала 4 місце на ринку за розміром власного капіталу, 3 місце за обсягом гарантійного фонду та 14 – за розміром активів.

Читайте також:
СК «Омега» прийняла нову стратегію розвитку
СК «Омега» виплатила клієнтам 33,6 млн грн

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020

Фахівці страхової компанії “ОМЕГА” розробили і успішно впровадили продукт з комплексного страхування подорожуючих Україною.

19.06.2020

АСК “ОМЕГА” забезпечує стабільні виплати по ОСАГО в умовах карантину

19.05.2020