Семінар регіональних підрозділів Придніпровської дирекції

23 жовтня 2019 року в місті Горішні Плавні було проведено семінар з працівниками регіональних підрозділів Придніпровської дирекції. Окрім штатних співробітників, до семінару були залучені перспективні агенти з продажів полісів туристичного та інших видів страхування.
Під час семінару були розглянуті питання техніки та технології продажів страхових продуктів для підприємств малого та середнього бізнесу, а також обговорені питання програм медичного страхування, страхування майна та відповідальності піпприємств. Особлива увага була приділена збалансованості портфелю дирекції.
З урахуванням змін, які відбулись в законодавстві з продажу полісів ОСЦПВ, були проведені навчання та надані рекомендації по продажу полісів та комплексному захисту для власників автотранспорту.
Грунтовно були розглянуті питання проведення первинних переговорів з потенційними клієнтами, збереження клієнтської бази та впровадження нових видів страхових продуктів.
Також були розглянуті програми страхування для населення — міні-КАСКО, експрес-страхування квартири.
Під час семінару були дані відповіді на робочі питання та роз’яснені умови мотивації як штатних працівників, так і страхових агентів.
Учасники семінару висловили пропозиції щодо подальшого проведення навчальних заходів з метою підвищення кваліфікації працівників.

З Новим Роком!

24.12.2021

АСК «ОМЕГА» — 27 років!

10.11.2021

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 546753,44 гривень

29.09.2021

Електромобілі в ремонті виявилися значно дорожче бензинових авто

28.09.2021