Семінар регіональних підрозділів Придніпровської дирекції

23 жовтня 2019 року в місті Горішні Плавні було проведено семінар з працівниками регіональних підрозділів Придніпровської дирекції. Окрім штатних співробітників, до семінару були залучені перспективні агенти з продажів полісів туристичного та інших видів страхування.
Під час семінару були розглянуті питання техніки та технології продажів страхових продуктів для підприємств малого та середнього бізнесу, а також обговорені питання програм медичного страхування, страхування майна та відповідальності піпприємств. Особлива увага була приділена збалансованості портфелю дирекції.
З урахуванням змін, які відбулись в законодавстві з продажу полісів ОСЦПВ, були проведені навчання та надані рекомендації по продажу полісів та комплексному захисту для власників автотранспорту.
Грунтовно були розглянуті питання проведення первинних переговорів з потенційними клієнтами, збереження клієнтської бази та впровадження нових видів страхових продуктів.
Також були розглянуті програми страхування для населення — міні-КАСКО, експрес-страхування квартири.
Під час семінару були дані відповіді на робочі питання та роз’яснені умови мотивації як штатних працівників, так і страхових агентів.
Учасники семінару висловили пропозиції щодо подальшого проведення навчальних заходів з метою підвищення кваліфікації працівників.

АСК «Омега» — 25 років надійного страхового захисту

08.11.2019

АСК «Омега» переуклала договори страхування з великими підприємствами

30.10.2019

АСК «Омега» виплатила 29 784 грн. за Договором обов’язкового страхування від нещасного випадку на транспорті

29.10.2019

В Україні створюють електронні водійські права

24.10.2019