З Днем Страховика!

Бажаємо успіхів у бізнесі, реалізації творчих задумів, цікавих плідних ідей вдачі та попутного вітру в усіх починаннях!
Про що говорить нам Історія …
Перші об'єкти страхування з'явилися ще в XVII столітті
Інститут страхування з'явився в кінці XVII століття. У 1781 р. імператриця видає Статут купецького пароплавства, який включає постанову про морське страхування. Страхування від вогню вводиться також при Катерині II. У 1786 році імператриця підписала указ Державному позиковому банку, в якому зажадала виробляти у всіх містах страхування кам'яних будинків, які перебувають у заставі в цьому банку. Подібне страхування поширювалася також на фабрики і заводи.
У 1826 році з'явилося перше Акціонерне Страхове Товариство

Починаючи з 1786 року, в Росії встановлюється державна монополія на страхування. Слідом за Державним позиковим банком створюється Державний асигнаційний банк, який проводив страхування на дожиття і страхування ренти. У 1826 році з ініціативи Державної ради була створена спеціальна комісія, в результаті діяльності якої було створено перше акціонерне страхове товариство «Російське страхове від вогню суспільство».
До речі, в дореволюційні роки одним з головних центрів страхування в Україні була Одеса. Тут існували самостійні страхові товариства, а також перебували філії провідних страхових компаній Петербурга й Москви, представництва іноземних страховиків.
Перший Декрет про страхування

6 жовтня в 1921 році Рада народних комісарів РРФСР прийняв декрет «Про державне майновому страхуванні», який поклав початок діяльності Держстраху РРФСР.
Новітня історія страхування і перші Страхові Організації

Новітня історія страхування почалася з прийняття в 1988 році закону «Про кооперацію в СРСР», який дозволив кооперативам проводити взаємне страхування. У цей період почали створюватися перші альтернативні системі Держстраху СРСР страхові організації. 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022