З Днем Страховика!

Бажаємо успіхів у бізнесі, реалізації творчих задумів, цікавих плідних ідей вдачі та попутного вітру в усіх починаннях!
Про що говорить нам Історія …
Перші об'єкти страхування з'явилися ще в XVII столітті
Інститут страхування з'явився в кінці XVII століття. У 1781 р. імператриця видає Статут купецького пароплавства, який включає постанову про морське страхування. Страхування від вогню вводиться також при Катерині II. У 1786 році імператриця підписала указ Державному позиковому банку, в якому зажадала виробляти у всіх містах страхування кам'яних будинків, які перебувають у заставі в цьому банку. Подібне страхування поширювалася також на фабрики і заводи.
У 1826 році з'явилося перше Акціонерне Страхове Товариство

Починаючи з 1786 року, в Росії встановлюється державна монополія на страхування. Слідом за Державним позиковим банком створюється Державний асигнаційний банк, який проводив страхування на дожиття і страхування ренти. У 1826 році з ініціативи Державної ради була створена спеціальна комісія, в результаті діяльності якої було створено перше акціонерне страхове товариство «Російське страхове від вогню суспільство».
До речі, в дореволюційні роки одним з головних центрів страхування в Україні була Одеса. Тут існували самостійні страхові товариства, а також перебували філії провідних страхових компаній Петербурга й Москви, представництва іноземних страховиків.
Перший Декрет про страхування

6 жовтня в 1921 році Рада народних комісарів РРФСР прийняв декрет «Про державне майновому страхуванні», який поклав початок діяльності Держстраху РРФСР.
Новітня історія страхування і перші Страхові Організації

Новітня історія страхування почалася з прийняття в 1988 році закону «Про кооперацію в СРСР», який дозволив кооперативам проводити взаємне страхування. У цей період почали створюватися перші альтернативні системі Держстраху СРСР страхові організації. 

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020