Розвиток напряму медичного страхування буде пріоритетом АСК «ОМЕГА»

Постійне вдосконалення системи супроводу застрахованих клієнтів, розширення мережі лікувальних установ, аптек покращує якість надання медичної допомоги власникам полісів добровільного медичного страхування від СК «ОМЕГА».
Таку думку, підбиваючи підсумки роботи АСК «ОМЕГА» за останні 10 років, висловив Директор зі страхування АСК «ОМЕГА» Олександр Гончаров, повідомляє прес-служба компанії.
«Всі підприємства, які одного разу почали з нами працювати в проектах добровільного медичного страхування співробітників, стають нашими постійними клієнтами. Ми постійно вдосконалюємо системи надання допомоги, розширюємо мережу клінік і аптек, працюємо над сервісом так, щоб максимально відповідати очікуванням клієнтів. Тарифи на ДМС у АСК «ОМЕГА» максимально наближені до соціальних, дають можливість співробітникам за пільговими тарифами страхувати членів своїх сімей і піклуватися про близьких», – говорить Олександр Гончаров.
За статистикою страхової компанії «ОМЕГА», тільки за останні 11 років було надано допомогу по 245 853 страхових подіях. У тому числі допомога була надана в 287 випадках інсультів і 385 випадках інфарктів міокарда, 723 застрахованим допомогли в лікуванні онкологічних захворювань та 1200 – у  випадках травм і пошкоджень опорно-рухового апарату. За рахунок СК «ОМЕГА» виконано понад 27,5 тис. оперативних втручань.
«Окремо хотілося б відзначити, що страхування здоров’я співробітників впливає на зниження загального рівня захворюваності в регіонах присутності бізнесу. Наприклад, на підприємствах Ferrexpo (Полтавський, Білановскій, Єристівський ГЗК та інші компанії) практично повністю ліквідовані, як ендемічні, захворювання щитовидної залози, які раніше були дуже характерні для регіонів з розвиненою гірничо-металургійною промисловістю. Помітні результати і в лікуванні онкологічних захворювань. Застраховані отримали можливість проходити курси хіміотерапії, що істотно збільшує їх шанси на одужання », – говорить Олександр Гончаров.
Мережа лікувально-профілактичних установ і аптек, які працюють з клієнтами АСК «ОМЕГА», максимально широка. Вже зараз клієнти «Омеги» можуть пройти складну діагностику, МРТ, КТ та інші дорогі обстеження практично в кожному населеному пункті. Аптечна мережа дозволяє цілодобово отримувати безкоштовні лікарські препарати та предмети медичного призначення.
«Добровільне медичне страхування залишається одним з ключових пріоритетів АСК« ОМЕГА »на найближчі роки. Уже зараз проекти ДМС – це 19% від портфелю компанії, і ми спостерігаємо тенденцію зростання частки добровільного медичного страхування. Ми маємо намір удосконалювати цей продукт і пропонувати унікальні рішення для кожної галузі і регіону», – зазначає Олександр Гончаров.

Читайте також:
20 тисяч осіб застраховані про програмам ДМС в СК «ОМЕГА»
Іпотека, туризм та ризики бізнесу – основні тренди розвитку ринку страхування в найближчі роки

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022