Президент СК «Омега» Сергій Тарасенко взяв участь у Х Міжнародному Ялтинському фінансовому Форумі

Цього року Форум відзначив своє перше десятиліття. Знаковим залишається і те, що президент страхової компанії «Омега» Сергій Тарасенко брав участь і був у складі робочої групи першого Ялтинського Форуму. Сьогодні це бренд, який отримав рівень міжнародної резонансної події, що збирає лідерів страхових компаній не тільки з колишніх країн СНД, а й зарубіжжя.
За 10 років Форум перетворився на переговорний майданчик для спілкування представників українських та іноземних компаній, пошуку партнерів, обміну досвідом, дискусій та обговорень. За словами Сергія Тарасенка, у стрімко мінливих економічних умовах, а особливо у зв'язку з кризовими процесами необхідний постійний моніторинг надійності партнерів, партнерські відносини для СК «Омега» завжди були в пріоритеті.
На Форумі було проведено ряд зустрічей в рамках круглих столів, засідань, секцій, а також ряд приватних зустрічей з представниками не тільки українського страхового ринку, а й міжнародного з метою зміцнення позицій СК «Омега» в рамках співпраці з надійними і стабільними партнерами.
«Після зустрічей була проведена переоцінка цінностей і переставлені акценти на подальшу співпрацю, – коментує Сергій Тарасенко. – Існуючі партнери по перестрахуванню зацікавлені в подальшій співпраці, прийняті рішення про збільшення перестрахувальних ємностей для перестрахування, обговорювалися питання про розширення різних видів страхування, перестрахування тож сьогодні СК «Омега» сприймають як надійного партнера на ринку страхування ».
У рамках Форуму найбільше уваги приділялося переговорам СК «Омега» з керівництвом і представниками ТОП 10 ринку про подальші перспективи співпраці, принципах ефективної роботи та взаємодії з Компанією.
Крім цього, головними темами для обговорення стали сучасний стан фінансового та страхового ринку в умовах динамічних тенденцій, як на національному рівні, так і в загальносвітовому контексті, обговорювалися механізми регулювання страхового ринку, поточний стан банкострахування в Україні.
Багато уваги було приділено питанню створення саморегулюючої організації, яка має сприяти консолідації страхового ринку, підвищенню стандартів надання страхових послуг і вдосконалення системи контролю за їх якістю.
Можна з упевненістю сказати, що ідея проведення заходу в міжнародних масштабах виправдана. Щорічно Форум збирає представників законодавчої, виконавчої гілок влади, всесвітньо відомих фахівців галузі економіки та фінансів, лідерів світового і вітчизняного страхових ринків, керівників органів регулювання та нагляду за фінансовими ринками, а в цьому році це були представники більше 30 провідних країн світу.
Довідка
Форум, заснований в 2001 році, набув рівня вагомого міжнародної події. Історія Форуму нерозривно пов'язана з етапами розвитку міжнародного, вітчизняного фінансового і страхового ринків.
СК "Омега" створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності та ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022

З Новим Роком!

24.12.2021