Президент СК «Омега» взяв участь в Українському страховому форумі

Президент страхової компанії «Омега» Сергій Тарасенко взяв участь в другій щорічній конференції Адама Сміта – Українському страховому форумі, який пройшов в Києві з 2 по 4 червня 2009 року.
На форумі президент СК «Омега» виступив з доповіддю на тему «Підвищення ефективності існуючих каналів продажів і досвід впровадження програм лояльності», в якому він проаналізував особливості роботи страхових компаній в умовах фінансово-економічної кризи, акцентував увагу присутніх на основних параметрах формування ефективних каналів продажів, детально зупинився на проблемі пошуку форм і методів роботи з регіональними підрозділами з метою підвищення ефективності їх діяльності.
Крім того, в своєму виступі Тарасенко поділився досвідом проведення маркетингових акцій і програм, направлених на збереження існуючих та залучення нових клієнтів.
За його словами, Український страховий форум – це «безцінна можливість обговорити проблеми страхового бізнесу з колегами, отримати найсвіжішу і найточнішу інформацію від експертів галузі, зустрітися і обмінятися досвідом з елітою українського і міжнародного страхового співтовариства».
Впродовж 17-і років компанія Adam Smith Conferences є провідним організатором конференцій в Росії, Україні, Казахстані і інших країнах СНД.
Український Страховий Форум, який в перший рік свого проведення (2008) зібрав понад 200 керівників вищої ланки з 15 країн світу, зарекомендував себе як бізнес-платформа для топ-менеджменту провідних страхових компаній, аналітиків, фінансистів і банкірів.
 

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020