Президент СК «Омега» взяв участь у круглому столі на тему «Парадигма системного управління страховою компанією»

Президент страхової компанії «Омега» Сергій Тарасенко взяв участь у прес – заході в форматі круглий стіл, який проходив 22 жовтня 2010 року за підтримки консалтингового центру «Бізнес – гарант».
 
Більше 40-ка запрошених керівників лідируючих страхових компаній України і представники найбільш рейтингових ЗМІ брали участь у дискусії на головну тему «Парадигма системного управління страховою компанією, або як створити конкурентну перевагу».
Головна мета проведення заходу була закладена в обговоренні актуальних проблем щодо управління страховою компанією та обміну думками щодо розвитку системи менеджменту в умовах турбулентного макросередовища. 
За словами Сергія Тарасенка президента СК «Омега» такі зустрічі дуже актуальні для реалізації і розуміння, в першу чергу, ефективних стратегій розвитку страхових компаній в умовах постійних змін, в сучасних реаліях:
«Найголовніше для страхової компанії на сьогодні – це бути клієнтоорієнтованою компанією, створювати конкуренцію на страховому ринку і надавати першокласний сервіс клієнтам, а для цього важливо реалізовувати таку бізнес-модель, ядро якої буде закладено у компетенції персоналу, як головній конкурентній перевазі».
Також під час дискусії учасники ділилися своїми думками, обговорювали тенденції і процеси, які відбуваються сьогодні на українському ринку страхування.
 

З Новим Роком!

24.12.2021

АСК «ОМЕГА» — 27 років!

10.11.2021

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 546753,44 гривень

29.09.2021

Електромобілі в ремонті виявилися значно дорожче бензинових авто

28.09.2021