Президент СК «ОМЕГА» взяв участь у круглому столі на тему «Парадигма системного управління страховою компанією»

Президент страхової компанії «ОМЕГА» Сергій Тарасенко взяв участь у прес – заході в форматі круглий стіл, який проходив 22 жовтня 2010 року за підтримки консалтингового центру «Бізнес – гарант».
 
Більше 40-ка запрошених керівників лідируючих страхових компаній України і представники найбільш рейтингових ЗМІ брали участь у дискусії на головну тему «Парадигма системного управління страховою компанією, або як створити конкурентну перевагу».
Головна мета проведення заходу була закладена в обговоренні актуальних проблем щодо управління страховою компанією та обміну думками щодо розвитку системи менеджменту в умовах турбулентного макросередовища. 
За словами Сергія Тарасенка президента СК «ОМЕГА» такі зустрічі дуже актуальні для реалізації і розуміння, в першу чергу, ефективних стратегій розвитку страхових компаній в умовах постійних змін, в сучасних реаліях:
«Найголовніше для страхової компанії на сьогодні – це бути клієнтоорієнтованою компанією, створювати конкуренцію на страховому ринку і надавати першокласний сервіс клієнтам, а для цього важливо реалізовувати таку бізнес-модель, ядро якої буде закладено у компетенції персоналу, як головній конкурентній перевазі».
Також під час дискусії учасники ділилися своїми думками, обговорювали тенденції і процеси, які відбуваються сьогодні на українському ринку страхування.
 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022