Президент АСК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко посів перше місце рейтингу «Найкращі фінансисти / страхові компанії» журналу «Експерт»

Президент страхової компанії «ОМЕГА» Сергій Тарасенко став переможцем «Рейтингу кращих фінансистів Україна» видання «Експерт» в 2011 році в номінації «Стійкість страхових компаній».
Всього в даному рейтингу «Експерта» було представлено дві номінації в страховому секторі на звання кращого фінансиста країни в 2011 році.
Страхова компанія «ОМЕГА» зайняла перше місце з максимальним балом стійкості. Рейтинг стійкості страхових компаній був розрахований на замовлення видання «Експерт» фахівцями Незалежного рейтингового агентства (НРА). Він грунтується на шести показниках, що визначили підсумковий бал. Перший з них-коефіцієнт рівня виплат, який ліг в основу рейтингу довіри. Також враховувалися такі коефіцієнти: достатність резервів – співвідношення валових резервів до отриманих нетто-преміями (без урахування перестрахування), коефіцієнт перестрахування ризиків, ефективність використання активів, коефіцієнт фінансової автономії, сума власного капіталу і страхових резервів, віднесена до обсягу нетто-премій. На основі отриманих коефіцієнтів, переведених у бали, був виведений підсумковий рейтинг.
АСК «ОМЕГА» посіла перше місце серед 34 страхових компаній України з найвищим балом стійкості і коефіцієнтом фінансового потенціалу 16,4, що у багато разів більше середнього значення по ринку.
За словами аналітиків видання «Експерт», стійкість страхових компаній є одним з ключових показників, чітко відображають платоспроможність цих компаній і їх здатність розрахуватися з клієнтами.
 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022