Президент АСК «Омега» Сергій Тарасенко посів перше місце рейтингу «Найкращі фінансисти / страхові компанії» журналу «Експерт»

Президент страхової компанії «Омега» Сергій Тарасенко став переможцем «Рейтингу кращих фінансистів Україна» видання «Експерт» в 2011 році в номінації «Стійкість страхових компаній».
Всього в даному рейтингу «Експерта» було представлено дві номінації в страховому секторі на звання кращого фінансиста країни в 2011 році.
Страхова компанія «Омега» зайняла перше місце з максимальним балом стійкості. Рейтинг стійкості страхових компаній був розрахований на замовлення видання «Експерт» фахівцями Незалежного рейтингового агентства (НРА). Він грунтується на шести показниках, що визначили підсумковий бал. Перший з них-коефіцієнт рівня виплат, який ліг в основу рейтингу довіри. Також враховувалися такі коефіцієнти: достатність резервів – співвідношення валових резервів до отриманих нетто-преміями (без урахування перестрахування), коефіцієнт перестрахування ризиків, ефективність використання активів, коефіцієнт фінансової автономії, сума власного капіталу і страхових резервів, віднесена до обсягу нетто-премій. На основі отриманих коефіцієнтів, переведених у бали, був виведений підсумковий рейтинг.
АСК «Омега» посіла перше місце серед 34 страхових компаній України з найвищим балом стійкості і коефіцієнтом фінансового потенціалу 16,4, що у багато разів більше середнього значення по ринку.
За словами аналітиків видання «Експерт», стійкість страхових компаній є одним з ключових показників, чітко відображають платоспроможність цих компаній і їх здатність розрахуватися з клієнтами.
 

АСК «Омега» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA

13.10.2020

Основні показники діяльності АСК “ОМЕГА” за 1 півріччя 2020 року

30.09.2020

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020