Прес-служба СК «Омега» посіла третє місце в рейтингу PR-активності членів ЛСОУ в IV кварталі 2009 року

Прес-служба страхової компанії «Омега» посіла третє місце в рейтингу PR-активності членів Ліги страхових організацій України в IV кварталі 2009 року.
За даними Центру інформаційної політики Ліги страхових організацій України частка присутності СК «Омега» в загальному інформаційному потоці склала 7,5%. Всього за жовтень-грудень 2009 року до ЛСОУ надійшло 425 прес-релізів від 37 страхових компаній.
При цьому частка першої трійки інформаційно активних прес-служб страхових компаній досягла 36,9% від загальної кількості отриманих повідомлень.
«Одним з пріоритетів компанії є оперативне і всестороннє інформування клієнтів компанії. Крім того, ми прагнемо не просто інформувати клієнта про поточні справи компанії, але й давати свою оцінку подіям, що відбуваються в суспільстві, прогнозувати розвиток галузі», – відзначила прес-секретар СК «Омега» Людмила Лисенко, коментуючи положення в рейтингу.
Прес-служба СК «Омега» впродовж останніх двох років стабільно входить до 10-ки найбільш активних прес-служб.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022