Прес-служба СК «Омега» посіла третє місце в рейтингу PR-активності членів ЛСОУ в IV кварталі 2009 року

Прес-служба страхової компанії «Омега» посіла третє місце в рейтингу PR-активності членів Ліги страхових організацій України в IV кварталі 2009 року.
За даними Центру інформаційної політики Ліги страхових організацій України частка присутності СК «Омега» в загальному інформаційному потоці склала 7,5%. Всього за жовтень-грудень 2009 року до ЛСОУ надійшло 425 прес-релізів від 37 страхових компаній.
При цьому частка першої трійки інформаційно активних прес-служб страхових компаній досягла 36,9% від загальної кількості отриманих повідомлень.
«Одним з пріоритетів компанії є оперативне і всестороннє інформування клієнтів компанії. Крім того, ми прагнемо не просто інформувати клієнта про поточні справи компанії, але й давати свою оцінку подіям, що відбуваються в суспільстві, прогнозувати розвиток галузі», – відзначила прес-секретар СК «Омега» Людмила Лисенко, коментуючи положення в рейтингу.
Прес-служба СК «Омега» впродовж останніх двох років стабільно входить до 10-ки найбільш активних прес-служб.
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України, є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020