Прес-служба СК «ОМЕГА» посіла третє місце в рейтингу PR-активності членів ЛСОУ в III кварталі 2009 року

Прес-служба страхової компанії «ОМЕГА» посіла третє місце в рейтингу PR-активності членів Ліги страхових організацій України в III кварталі 2009 року.
За даними Центру інформаційної політики ЛСОУ частка присутності СК «ОМЕГА» загальному інформаційному потоці склала 8,1%. Всього за липень-вересень цього року надійшло 392 прес-релізи від 44 страхових компаній.
При цьому частка першої трійки інформаційно активних прес-служб страхових компаній досягла 34,1% від загальної кількості отриманих повідомлень.
«Ми завжди уважно ставимося до своїх клієнтів і прагнемо максимально інформувати їх про справи компанії. Приємно усвідомлювати, що компанія в черговий раз підтверджує своє лідерство не тільки на ринку страхування, але й по PR-активності. У той же час, нам є куди рости. І ми постараємося поліпшити свій результат», – відзначив президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко.
Прес-служба СК «ОМЕГА» впродовж останніх двох років стабільно входить в 10-ку найбільш активних прес-служб.
 
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022