Прес-служба СК «Омега» посіла третє місце в рейтингу PR-активності членів ЛСОУ в III кварталі 2009 року

Прес-служба страхової компанії «Омега» посіла третє місце в рейтингу PR-активності членів Ліги страхових організацій України в III кварталі 2009 року.
За даними Центру інформаційної політики ЛСОУ частка присутності СК «Омега» загальному інформаційному потоці склала 8,1%. Всього за липень-вересень цього року надійшло 392 прес-релізи від 44 страхових компаній.
При цьому частка першої трійки інформаційно активних прес-служб страхових компаній досягла 34,1% від загальної кількості отриманих повідомлень.
«Ми завжди уважно ставимося до своїх клієнтів і прагнемо максимально інформувати їх про справи компанії. Приємно усвідомлювати, що компанія в черговий раз підтверджує своє лідерство не тільки на ринку страхування, але й по PR-активності. У той же час, нам є куди рости. І ми постараємося поліпшити свій результат», – відзначив президент СК «Омега» Сергій Тарасенко.
Прес-служба СК «Омега» впродовж останніх двох років стабільно входить в 10-ку найбільш активних прес-служб.
 
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022

АСК «ОМЕГА» виплатила страхове відшкодування в розмірі 94 147,16 гривень за програмою страхування квартири «ОСЕЛЯ-ЕКСПРЕС»

23.06.2022

АСК «ОМЕГА» працює у дистанційному режимі

01.03.2022

АСК «ОМЕГА» — Генеральний страховий партнер DYKA GONKA ЗИМА

22.02.2022