Представники СК «Омега» взяли участь в конференції Comarch

Начальник управління ІТ страхової компанії «Омега» Валерій Ананьев і начальник управління ринкових продажів Максим Мокій взяли участь в конференції Comarch Business Solutions Workshop, яка відбулася в Польщі.
Під час конференції страхові компанії України і Росії мали можливість ознайомитися з рішеннями, запропонованими Comarch.
Експерти Comarch продемонстрували різні системи, призначені для компаній страхування життя і ризиків, зокрема Comarch Nonlife Insurance і Comarch Life Insurance. Гості мали унікальну можливість ознайомитися з демо-версіями програмного забезпечення Comarch і отримати від консультантів Comarch відповіді на питання, що їх цікавлять.
За словами начальника управління ІТ страхової компанії «Омега» Валерія Ананьева, в ході конференції за короткий час вдалося ознайомитися з рішеннями Comarch по автоматизації практично всіх процесів страхової діяльності.
"Ми із задоволенням провели ці декілька днів в Кракові і отримали велике задоволення від спілкування з професіоналами високого класу, та і просто з цікавими людьми. Comarch успішно реалізував неабияк насичену і щільну програму заходу, демонструючи можливості своїх технологій. Залишилася маса позитивних емоцій і вражень", – додав він.
Як відзначив начальник управління ринкових продажів Максим Мокій, під час конференції представилася можливість вивчити досвід Comarch у сфері автоматизації фактично всіх бізнес-процесів що відбуваються в страховій компанії, починаючи з документообігу і закінчуючи продажами, андеррайтингом та іншими характерними для ризикового страхування процесами.
«Серед розглянутих систем хотілося б відзначити Comarch Nonlife Insurance, яка забезпечує комплексне обслуговування ризикових страхових компаній і страхових продуктів компанії, дозволяє швидко реагувати на ринкові вимоги, забезпечує гнучку побудову форм звітності для контролюючих органів і якісніше обслуговування клієнтів за рахунок використання нових каналів комунікацій. Це дає можливість скоротити організаційні витрати», – підкреслив він.
Також, за словами Мокія, заслуговують уваги комісійно-мотиваційні програми для мережі продажів, такі як представлена Comarch Commission & Incentive, «яка дозволяє значно удосконалити управління системою продажів страховій компанії, дозволить значно підвищити мотивацію продавців за рахунок прозорості системи нарахування комісійної винагороди і оперативності її виплати».
СК “Омега” створена в 1994 році. Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій. А також бере участь в Проєкте «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.
Серед страхових компаній України СК «Омега» займає 4 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.
 

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020