Представники СК «ОМЕГА» взяли участь в конференції Comarch

Начальник управління ІТ страхової компанії «ОМЕГА» Валерій Ананьев і начальник управління ринкових продажів Максим Мокій взяли участь в конференції Comarch Business Solutions Workshop, яка відбулася в Польщі.
Під час конференції страхові компанії України і Росії мали можливість ознайомитися з рішеннями, запропонованими Comarch.
Експерти Comarch продемонстрували різні системи, призначені для компаній страхування життя і ризиків, зокрема Comarch Nonlife Insurance і Comarch Life Insurance. Гості мали унікальну можливість ознайомитися з демо-версіями програмного забезпечення Comarch і отримати від консультантів Comarch відповіді на питання, що їх цікавлять.
За словами начальника управління ІТ страхової компанії «ОМЕГА» Валерія Ананьева, в ході конференції за короткий час вдалося ознайомитися з рішеннями Comarch по автоматизації практично всіх процесів страхової діяльності.
"Ми із задоволенням провели ці декілька днів в Кракові і отримали велике задоволення від спілкування з професіоналами високого класу, та і просто з цікавими людьми. Comarch успішно реалізував неабияк насичену і щільну програму заходу, демонструючи можливості своїх технологій. Залишилася маса позитивних емоцій і вражень", – додав він.
Як відзначив начальник управління ринкових продажів Максим Мокій, під час конференції представилася можливість вивчити досвід Comarch у сфері автоматизації фактично всіх бізнес-процесів що відбуваються в страховій компанії, починаючи з документообігу і закінчуючи продажами, андеррайтингом та іншими характерними для ризикового страхування процесами.
«Серед розглянутих систем хотілося б відзначити Comarch Nonlife Insurance, яка забезпечує комплексне обслуговування ризикових страхових компаній і страхових продуктів компанії, дозволяє швидко реагувати на ринкові вимоги, забезпечує гнучку побудову форм звітності для контролюючих органів і якісніше обслуговування клієнтів за рахунок використання нових каналів комунікацій. Це дає можливість скоротити організаційні витрати», – підкреслив він.
Також, за словами Мокія, заслуговують уваги комісійно-мотиваційні програми для мережі продажів, такі як представлена Comarch Commission & Incentive, «яка дозволяє значно удосконалити управління системою продажів страховій компанії, дозволить значно підвищити мотивацію продавців за рахунок прозорості системи нарахування комісійної винагороди і оперативності її виплати».
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій. А також бере участь в Проєкте «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.
Серед страхових компаній України СК «ОМЕГА» займає 4 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.
 

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022