Представник СК «ОМЕГА» взяв участь в семінарі, присвяченому врегулюванню збитків

Начальник управління андеррайтингу майнових зиків СК "ОМЕГА" Світлана Безлобова взяла участь в семінарі «Нормативна база і врегулювання збитків в страхуванні малого і середнього бізнесу», який був організований Центром бізнес-стратегий «Перспектива».
Під час семінару представники страхових компаній України і Росії мали можливість обмінятися особистим досвідом і отримати рекомендації досвідчених сюрвейєрів  по супроводу найбільш ризикових договорів страхування.
«На семінарі ми мали можливість поспілкуватися з досвідченими сюрвейєрами і безпосередньо від них отримати цінні рекомендації по супроводу договорів страхування, які можна кваліфікувати як договори з найбільшою вірогідністю настання страхової події», – розповіла Світлана Безлобова.
За її словами, на семінарі особлива увага приділялася необхідності докладного андеррайтингу об'єктів, які приймаються на страхування з метою мінімізації ризиків для страхової компанії.
«Учасники семінару прийшли до загального висновку, що тенденція прийняття страховими компаніями майна на страхування без огляду і  докладної інформації про об'єкти, відсутність додаткової, пояснювальної  документації в договорах страхування майна може призвести до негативних наслідків не тільки для компанії, яка приймає об'єкт на страхування, але і загалом для страхового ринку України», – підкреслила Безлобова..
На семінарі також були розглянуті  питання, що стосуються  укладення і врегулювання договорів страхування  при страхуванні збитків від перерви у виробничій (комерційній) діяльності. 
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Згідно даних рейтингу Insurance Top, компанія займає лідируючі позиції на ринку страхування України. Темп зростання збору страхових премій в 1 кварталі 2009 року склав 211,22%. По даному показнику СК «ОМЕГА» зайняла 3 місце в рейтингу.
Серед страхових компаній України СК «ОМЕГА» займає 3 місце за показниками гарантійного фонду і 4 місце за показниками власного капіталу.
Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ліги страхових організацій України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проєкте «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022