Майже 50 млн грн виплатила клієнтам СК «ОМЕГА» за 10 місяців 2018 року

За 10 місяців 2018 року страхова компанія «ОМЕГА» виплатила клієнтам 49 979 тис. грн.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
Найбільшу вагу в структурі виплат має моторне страхування. За полісами ОСЦПВВ «ОМЕГА» за січень-жовтень виплатила 36,6 млн грн, ще 3,2 млн грн отримали власники автомобілів, застрахованих за програмою КАСКО.
«Однією з найбільших виплат клієнту за програмою КАСКО в 2018 році стала компенсація збитку в сумі близько 860 тис. грн, – каже Директор зі страхування СК «ОМЕГА» Олександр Гончаров. – ДТП сталася в Кіровоградській області, в результаті транспортний засіб Volkswagen Tоuareg було повністю знищено. СК «ОМЕГА» визнала, що автомобіль не підлягає відновленню і виплатила клієнту компенсацію».
«У серпні СК «ОМЕГА» принципово змінила підхід до формування портфелю та головним завданням стало його збалансувати. Згідно з новою стратегією обсяг договорів ОСЦПВВ не повинен перевищувати 50% портфелю компанії. Для досягнення цього показника ми збільшили тарифи за деякими зонам страхування, від деяких зон відмовилися зовсім. Зараз обсяг полісів ОСЦПВВ в портфелі знижений до 52%», – говорить Директор зі страхування СК «ОМЕГА».
На суму 9,6 млн грн за 10 місяців 2018 року надано послуг з медичного обслуговування клієнтів, застрахованих за програмами добровільного медичного страхування.
«Ми постійно працюємо над вдосконаленням системи супроводу застрахованих клієнтів, розширенням мережі лікувальних установ і аптек покращуємо якість надання медичної допомоги власникам полісів добровільного медичного страхування від СК «ОМЕГА». Вже зараз клієнти «Омеги» можуть пройти складну діагностику, МРТ, КТ та інші дорогі обстеження практично в кожному населеному пункті. Аптечна мережа дозволяє цілодобово отримувати безкоштовні лікарські препарати та предмети медичного призначення», – говорить Олександр Гончаров.
За статистикою, частка портфелю ДМС в компанії «ОМЕГА» – близько 19% і має чітку тенденцію до зростання.
«Добровільне медичне страхування залишається одним з ключових пріоритетів АСК «ОМЕГА» на найближчі роки. Ми маємо намір удосконалювати цей продукт і пропонувати унікальні рішення для кожної галузі і регіону», – зазначає Олександр Гончаров.

Читайте також:
Розвиток напряму медичного страхування буде пріоритетом АСК «ОМЕГА»
20 тисяч осіб застраховані про програмам ДМС в СК «ОМЕГА»
СК «ОМЕГА» виплатила клієнтові 860 тисяч гривень по КАСКО
СК «ОМЕГА» знизила частку моторного страхування в своєму портфелі

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022