«ОМЕГА» презентувала нові програми страхування КАСКО

Страхова компанія «ОМЕГА» оновила програми страхування КАСКО.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
«Ми прийняли рішення оптимізувати програми страхування КАСКО, зробити їх максимально простими для клієнтів», – говорить Директор зі страхування АСК «ОМЕГА» Олександр Гончаров.
Зараз АСК «ОМЕГА» пропонує клієнтам 2 програми – «Класичне КАСКО» та «КАСКО 50/50».
Програма «Класичне КАСКО» – це страховка від максимального переліку пошкоджень і крадіжки автомобіля. Страхування транспортних засобів, термін експлуатації яких не перевищує 3 роки, проводиться без урахування зносу, у клієнта є можливість обрати агрегатну або неагрегатну страхову суму. У договорі відсутні обмеження на виплати страхового відшкодування у разі грубого порушення правил дорожнього руху.
Клієнт АСК «ОМЕГА», який застрахував автомобіль за програмою «Класичне КАСКО», може бути впевнений в оперативних виплати компенсацій і прозорих розрахунках.
Програма передбачає можливість виплати відшкодування при пошкодженні скляних і оптичних елементів автомобіля без надання документів компетентних органів і без обмеження за кількістю таких подій, а в інших випадках – у розмірі до 5% страхової суми (але не більше 50 тис. грн). У страховку включена компенсація витрат на транспортування автомобіля з місця настання страхового випадку до 3000 грн і можливість самостійного вибору СТО, де буде ремонтуватися пошкоджений автомобіль.
Ця ж програма доступна на умовах оплати 50/50: половину страхового платежу клієнт вносить при укладанні договору страхування, і другу половину – після настання першого страхового випадку. Якщо інцидентів з автомобілем протягом терміну дії договору не було – другу половину платежу вносити не потрібно.
«Політика страхової компанії «ОМЕГА» по відношенню до клієнтів буде максимально гнучкою. Нашими програмами страхування передбачені особливі умови для постійних клієнтів», – говорить Олександр Гончаров.

Читайте також:
СК «ОМЕГА» знизила частку моторного страхування в своєму портфелі
СК «ОМЕГА» виплатила клієнтові 860 тисяч гривень по КАСКО

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022