Одним з пріоритетних напрямів розвитку СК “Омега” в 2010 р. будуть корпоративні продажі

Страхова компанія "Омега" визначила пріоритетним напрямом діяльності в 2010 році розвиток складової корпоративних продажів в бізнесі компанії.
Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" президент СК "Омега" Сергій Тарасенко, в той же час, компанія вважає важливим і розвиток продажів за допомогою агентської мережі.
"Проте тут, як і у випадку з відкриттям нових представництв, однозначний "акцент" робитимемо на економічній ефективності", – сказав він.
Крім того, компанія має намір і далі розвивати сферу комунікацій як між центральним офісом і регіональними підрозділами, так і між компанією та клієнтами за допомогою новітніх Web- і інших актуальних IT-технологій.
"Це дозволить не тільки зменшити операційні витрати та підвищити своєчасність отримання управлінської інформації, але і знайти гнучку технологічну базу для оперативного розширення мережі представництв і точок продажів", – вважає президент СК "Омега".
С.Тарасенко оцінив діяльність компанії в 2009 році як стабільну, і завірив, що стратегія компанії не змінилася.
"Ми вважаємо за краще зберігати стабільність і рівновагу, розвиваємо лише економічно доцільні та стратегічно виправдані напрями, і однозначним позитивом діяльності в 2009 році стало виявлення "слабких" місць і як наслідок – значна оптимізація структури компанії", – підсумував С.Тарасенко.
СК "Омега" створена в 1994 році. Компанія є членом президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій. Бере участь в проекті "Відкрите страхування" і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.
За попередніми даними, СК "Омега" за підсумками 2009 року, зібрала більше 212 млн. грн страхових премій і виплатила більше 30 млн. грн страхових відшкодувань.
"Інтерфакс-Україна"

АСК “Омега” – Генеральний страховий партнер Spartan Race Ukraine 2020.

11.09.2020

Новий офіс страхової компанії «ОМЕГА»

07.09.2020

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та АСК «Омега» уклали договір про співпрацю

03.08.2020

Клієнт АСК «ОМЕГА» отримав відшкодування в сумі 339 904,67 гривень

26.06.2020