Нові вимоги до договорів турстрахування не вплинуть на їх вартість

Нові вимоги деяких країн Євросоюзу до оформлення договорів туристичного страхування не вплинуть на їх вартість, вважає начальник управління медичного страхування СК "ОМЕГА" Владислав Ярчевський. 
Посольства деяких країн Європейського Союзу встановили додаткові вимоги до українських страховиків, які пропонують поліси виїжджаючих за кордон. Зокрема потрібне покриття всіх витрат, пов'язаних з поверненням клієнта на батьківщину з медичних причин і впровадження додаткового періоду дії в 15 днів до терміну візи.
«На мій погляд, ці вимоги не приведуть до підвищення вартості договорів туристичного страхування. Хіба що, цим приводом скористаються недобросовісні страхові компанії», – вважає Ярчевський.
За його словами, страхові компанії і раніше включали у вартість поліса витрати, пов'язані з поверненням клієнта на батьківщину за медичними показаннями, і організовували невідкладну і іншу необхідну медичну допомогу на території країн-членів ЄС.
«Тільки у різних компаній встановлювалися різні ліміти на надання такого виду послуг. Що стосується СК «ОМЕГА», то ми завжди покривали будь-які витрати пов'язані з вищенаведеними причинами», – додав він.
Що стосується додаткових 15 днів до передбачуваного терміну перебування за кордоном, то за словами Ярчевського, такий період дії договору (трохи більше або трохи менше) для видачі візи існував і раніше.
«Єдине, що тепер цей період чітко вказаний. Клієнт тепер, як і раніше, платить виключно за дні перебування за кордоном» – резюмував він.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022