Найбільш затребуваним видом страхування в 2010 році залишиться автострахування.

Найбільш затребуваним видом страхування в 2010 році залишиться автострахування, зокрема добровільне страхування автотранспорту та обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Таку думку висловив Президент СК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко.
«Саме ці види страхування і визначатимуть динаміку розвитку вітчизняного страхового ринку в 2010 році. У декілька меншій мірі на неї впливатимуть добровільне медичне страхування та страхування іпотеки», – відзначив він.
При цьому Тарасенко додав, що об'єм збору премій по ДМС в 2010 році може вирости приблизно на 15%.
«Кількість договорів, що укладаються по добровільному медичному страхуванню, швидше за все, значно не збільшиться, але за рахунок цінового перегляду у всіх основних страховиків на цьому ринку об'єм премій цього року може вирости приблизно на 15%», – сказав він.
СК “ОМЕГА” створена в 1994 році. Лідерство компанії підтверджене національним рейтингом страхових компаній «Insurance Top» – згідно рейтингу компанія входить до 20-ки лідерів страхового ринку України.
Компанія є членом Президії Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного клубу страхової виплати, Будівельного страхового пулу, Бюро страхових історій, бере участь в Проекті «Відкрите страхування» і є членом Хартії соціальної відповідальності і ділової репутації учасників страхового ринку.

Страхова компанія «ОМЕГА» оскаржує рішення НБУ про відкликання ліцензії

28.04.2023

Акція для абонентів «Київстар»

25.12.2022

З Новим Роком!

23.12.2022

АСК «ОМЕГА» — 28 років!

10.11.2022